Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Itt szerintetek lehet bármi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt szerintetek lehet bármi esély folytatásra, vagy adjam fel?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátom, vagy intim kapcsolatom. Most viszont pár napja egy srác, aki nagyon tetszik már kb fél éve, elhívott randizni. Kávézni mentünk el, mesélt hogy milyen volt a gólyatáboruk, meg hogy miket csináltak nyáron a haverjaival/ családjával. Egy másik lányról sem beszélt, ami már nagyon jó jelnek számított szerintem, mert ilyen is volt már velem, bár az még randi sem volt. Még a fogyasztásomat is fizette, pedig úgy készültem, hogy magamnak én fizetek, és meg is kérdeztem, de mondta, hogy ő állja. Szóval viszonylag szimpatikus volt.

De egyetlen kérdést sem tett fel, mikor valamit én meséltem volna, rögtön átvezette egy saját történetre, és megint ő mesélt. A randi végén nem történt semmi, ölelés, se semmi, még az ajtóban sem engedett előre. Valamint amennyit a randizásról tudok, illik megdicsérni a másikat. Én pl megdicsértem az ingjét mikor megjött (késett is amúgy), később pedig az illatát is. De ő semmit. Direkt hajat mostam, harisnyát vettem, csinos ruhát, amit külön úgy válogattam, és remélem jól állt(😅), sminkeltem, és magassarkú is volt rajtam. A barátnőim szerint jól néztem ki. Szóval nem tudom mi volt a baja, de teljesen úgy éreztem magam, hogy pizsamában is ülhetnék vele szemben, vagy ott sem kell ülnöm, ő akkor is elmondja amit akar. Én mikor hazaértem írtam neki, hogy köszi a randit, megismételhetnénk, de meg sem nézte az üzenetet.

Ilyen egy első randi? Túl sok volt a romantikus film? Fogadjam el, és várjam, hogy ír-e? Olyan bénának érzem, ráadásul marhára izgultam, még a nővéremnek is elmeséltem, hogy randim lesz… 18N



2023. aug. 31. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem ilyen egy első randi, ha valaki tényleg odavan érted. Lehet, hogy ő csak barátkozott volna, kimesélte volna magát vagy ilyesmi. De, lehet, hogy többet is akarna, viszont ez alapján nem túl komolyat.

Egyébként jól csináltad és hidd el, attól, hogy nem mondta a srác, biztos, hogy csinos voltál! :)

2023. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyen egy figyelmetlen randipartner. Ezek utan, ha elhivna sem kene menned, mert olyan alapveto dolgokat sem hozni, mont tisztelet es figyelmesseg. Amikor ilyet latsz, akkor mar tudhatod, hogy reezedrol offos a pasi. Ne ilyet akarj magadnak, plane elsore.
2023. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel, MENEKÜLJ!

Ilyen ember fog gátlásokat és önbizalomhiányt generálni.

Lépj a következő mezőre...

2023. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mi, vagy inkább ki a következő mező? Olyan szerencsétlen vagyok, hogy az első csókom egy olyan csávóval volt, aki nem is engem akart megcsókolni. Egy buliban jött egy részeg srác és lesmárolt, szó szerint köpni, nyelni nem tudtam, majd kiderült, hogy a mellettem álló barátnőmet célozta be…
2023. aug. 31. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez a pasi unalmas és felejtős 😉 Gyorsan adj túl rajta, mert csak magával foglakozik, te sem jössz be neki, ami nem rólad szól!
2023. szept. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy tipikus sz*r randi, már abban az értelemben, hogy kifogtad az egyik klasszik archetípust: Aki csak magáról beszél.


Lehet én vagyok túl kritikus (párválasztásnal legyen is az ember, na) de nekem ez unszimpi. A randi két emberről szólna. Itt csak róla szólt. Szerintem ha igazán kellenék neki akkor nem így viselkedett volna.


Vaaagy tetszel neki de emberileg nincs a toppon.

2023. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első csók élmény ne hagyd hogy tönkretegye a dolgokat.


Nekem is egy buliban volt, 17 évesen egy tök random sráccal akit nem is nagyon láttam, mert hátulról smárolt le ahogy táncoltunk. Utána láttam róla képet, nem csúnya de nem jött be. Még jó jogy annyira nem emlékszem:D


Nem vette el a kedvem, nem szabad hagyni:D


23L

2023. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!