Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális az hogy srác 2-3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy srác 2-3 napig nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
Szóval randizgatunk, de olyan 2-3 naponta szokott jelentkezni. már csak azért mert jobb lenne ha gyakrabban tenné. és nem tudom h az, hogy nem minden nap jelentkezik, az nem-e negatívum.
2010. okt. 16. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem már pasim van 9 hónapja de van h egy hétig nem beszélünk * de norma a kapcsolat, nincs gond* szval nem kell azon rágódni h mért nem naponta jelentkezik.:)
2010. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1szeretné tudni, h mennyire akarod...ergó vársz-e rá 2-3napot szívesen, vagy csak szórakozni akarsz vele


2.így szeretné a tudatodra adni, hogy még nem a tiéd (ilyet a lányok is szoktak:))


dee azt tudom tanácsolni, hogy néha mondd, hogy "jaaaaj miért nem kérdezted korábban, már van programom..." vagy vmi ilyesmit:)

sok sikert

16/L

2010. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet negatívum. Lehet, hogy nem vagy elég fontos neki, nem gondolja olyan komolyan a kapcsit. Esetleg több vasat tart a tűzben. Sajnálom, megeshet. :(
2010. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy melletted még 3 másik lánnyal is randizgat... az exem épp ezt csinálja, hallom vissza másoktól. a kérdés, hogy ő mit szeretne tőled, ez pedig nyilván előbb-utóbb kiderül.
2010. okt. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!