Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik ilyen?férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen?férfiak?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, és messengeren ha szépeket irok neki kedveseket, nem válaszol, de ha már erélyesebben haragosan, akkor válaszol hogy van ez?

2023. szept. 10. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen, létezik.
2023. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen, mert ő inkább a dominanciát kedveli, és/vagy fél, hogy elveszít, így inkább összeszedi magát.
2023. szept. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hogyne, jobban szeretik a „Domina“ stilust valòszinû!
2023. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha kedveset írsz neki az alap félelmeivel van elfoglalva pl hogy holnap világvége lesz vagy 500 lesz az euro, vagy lerobban a kocsi, ha meg erélyeset írsz, akkor ehelyett tőled fél inkább és gyorsan válaszol.
2023. szept. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

Mazochista típus. Imádja, ha egy nő b...ogatja.

Randira vigyél magaddal korbácsot, hogyha felhív a lakására és szex lesz, akkor tudjál a kedvére tenni.

2023. szept. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Nőknél is van ilyen. Attól kerül szexuális izgalomba hogy így beszélnek vele.
2023. szept. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyszerűen csak érdektelen?
2023. szept. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

De élőben meg el beszélgetünk, de csak úgy, ha pl én kezdeményezek beszélgetést, vagy társaságban beszélgetünk,magától nem, amúgy egy 40 körüli pasi rol van szó társaságban is keresi a társaságom, viszont magától nem nem értem

2023. szept. 11. 06:45
 9/12 anonim ***** válasza:
A leírtakon kívűl lehet, hogy szocializációs hiányai vannak, nem igazán jár társaságba, így tartózkodóbb.
2023. szept. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem érdeled eléggé. Én sem járok társaságba és vannak hiányosságaim, de akit kedvelek, azzal eltudok beszélgetni és keresem a társaságát, főleg négyszemközt.
2023. szept. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!