Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbeszéltünk egy találkozót,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltünk egy találkozót, lemondta és azóta semmi? ( Bővebben lent )

Figyelt kérdés
Elhívtam egy lányt egy közös találkozóra akkor épp nem volt jó neki, azt hittem hogy lerázott majd később ő írt rám hogy valamikor bepótolhatnánk, viszont a megbeszélt időpont pedig nekem nem volt jó aztán megbeszéltünk még egyet azt pedig váratlanul lemondta, én nekem egész nap ő jár a fejemben de úgy gondolom hogy le lettem koptatva
2023. szept. 16. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
En biztos nem kezdenek olyannal, aki ilyen szinten nem tud egyetlen talalkozot sem elintezni maganak. Az ilyen hogyan tud elmenni barhova, ha barmikor barmi felrugja az elore lebeszelt programjat? Sodrodjon csak elfele.
2023. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy egyszer én is lemondtam egy nappal előtte, a barátok tanácsa nyílván az hogy teperjek de félig már így is belehaltam nem akarok mégjobban.
2023. szept. 16. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez ilyen. Neked is volt fontosabb dolgod. En ugy vagyok vele, hogy randit az eletben nem mondanek le, akarmi is jonne szembe. Felnott emberkent ha en azt mondom, hogy talalkozzunk kedd 6-kor itt meg itt, akkor en ott leszek. Nem erdekelne se munka, se rokon, se ismeros nyigja. Elkomolytalankodtatok, o egy kicsit jobban. Nem teperni kell, hanem az elso blikkre kell a leheto legmegbizhatobbnak tunni, akinek lehet adni a szavara, ha valamire igent mond. En ilyennek akarok latszani, te inkabb valami kifogas moge menekultel. Tanulj belole. A randi az szent. Ja, ha van koncertjegyem, arrol sem mondok le. Meg tud lenni a vilag nelkulem 2 orat, hogy ne masok kenyetol kedvetol fuggjek.
2023. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha van valami reális kifogás egy lemondást még meg lehet érteni, veled is megeshet hogy halaszthatatlan dolgod jön össze, bárkivel.


Második lemondás után én már nem foglalkoznék vele, harmadik után pedig már egész biztosan nem.

2023. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már nagyon megbántam, tudom hogy minden adandó alkalmat ki kellet volna használni. Még egy próbát megérhet?
2023. szept. 16. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
off engedd el
2023. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mennyire lenne gáz ha megegy próbát tennék?
2023. szept. 16. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!