Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy 15/F vagyok. Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 15/F vagyok. Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok. (Nálam egy évvel fiatalabb) Eddig ahányszor megkérdeztem tőle (udvariasan) h járna e velem? . Akkor mindig azt írta, h nem tudja:S Mért van ez? :O

Figyelt kérdés
De már olyan tanácsokat is kaptam, hogy CSÓKOLJAM meg, ha ö is akarja és akkor minden kiderül. Elvileg semmit nem veszíthetek?
2009. jan. 2. 05:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jesszusom! :P Figyu, csajozni nem úgy kell, hogy "szevasz, járunk?"... :P Fogadok kb. a suliban odamentem hozzá szintnél tartasz... :) Szóval szaktanács:


1. Szerintem sansztalan vagy. Egyrészt már elcseszted, tudja, hogy bármit megtehet veled, és így általában nem vonzó senki, másrészt nincs elég tapasztalatod, hogy innen fordíts.


2. Próbálkozz, mert nem is lesz tapasztalatod amúgy. Vidd el valahova. Első lépésként csak beszélgetni, valami normális nyilvános helyre. Pl. egy teázó/kávézó. Ha jól elvagytok, mehettek tovább, pl. biliárdozni vagy hasonló laza játék, amin sokat lehet nevetni (a bénázáson). Aztán mozi, ilyenek. Ha nem lenne ilyen baromi hideg mondanám, h hívd sétálni (valami normális helyre, pl. Margit-sziget). Ha pár alkalom után még mindig nem tiltakozik, megy veled szívesen, akkor sínen vagy, mint József Attila! Tessék mellé ülni valahol (NEM A MOZIBAN! :P), átölelni. Ha nincs tiltakozás, akkor meg szépen lassan továbbmenni. Ennyi. Ha pedig úgy érzed a helyzet jól alakul és le akarod fektetni, akkor hívd át videózni... SZIGORÚAN ÁGYBÓL nézve persze. :P


3. Valszeg nem jön össze. Akkor ez a csaj ugrott. Van még elég hal a tengerben, 15 évesen ezen el ne keseredj! Legközelebb rutinosabb leszel és a 3.-4. már bejön. :P

2009. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja és még valami eszembe jutott. 15 évesen én valszeg kicsit féltem volna tőle, hogy nyíltan udvaroljak (ááá én csak barátságból hívlak ide-oda... :P). Szal ezen ne izgulj, teljesen átlátszóak lehetnek a szándékaid, az nem baj. Úgyis könnyű Katit táncba vinni, ha ő is akarja (bármilyen átlátszó is a helyzet), de ha nem, akkor úgysem fog menni soha. :P
2009. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
a csajok a humorra ,kedvességre,arra hogy nem felejted el amit kb 2napja mondottXD,szal odafigyelésre buknak.volt már barátja?ha nem akkor lehet h fél h milesz..kitudja..nagyon jo haverok vagytok??ha igen akkor meg lehet h fél attól h megfog ez romlani köztetek h ha valami rosszul sül el.vagy meg szimplán nem vagy neki szimpi azért nemtudja és nem akar téged megbántani...de ezt te látod h h viselkedik veled..ez a hirtelen csak úgy smároljuk le dolog...háát..ez nemigazán jo ötlet.nem kell letámadni!ettöl csak rontasz a helyzeten.van msnje??akkor irogass vele sokat olyan témákról ami öt is érdekli...ha nagyon kell neked akkor tegyél meg mindent érte..de ha látod rajta h hidegenhagyja a dolog akkor csak magadat égeted.de esetleg utánakérdezhetsz a barátainál akivel pl te is jóban vagy, h szerinte mit gondol rollad stb h tetszel e neki...(de ne nyomulj annyira):)(15/L)
2009. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

hajaj... a lányok nagyon furik.. én már csak tudom, hiszen az avgyok =)) szerintem próbálkozz csak nyugodtan, ha komolyan érdekel a leányzó (de semiképp ne a letámadós csókkal) esetleg hívd el valahova, legyetek együtt, csdak van valami közös kedvtelés, ismerkedjetek, és lehet hogy majd ő is nyitni fog feléd =)


Most 25 éves vagyok, de régen, amikor fiatalka voltam én is úgy gondoltam, hogy "akkor most járunk, vagy mi?" de hidd el, hogy ezt nem lehet így elsőre megállapítani, vagy leszögezni, az idősebbeknél sem így megy. =)


üdv,

MajomHercegnő

2009. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsokat.....=)
2009. jan. 2. 16:23
 16/17 anonim ***** válasza:

Figyelj,en mar tapasztalatbol tudom h megkerdezni a legnagyobb hueseg :(.Nekem is sok ilyen elmenyem volt hogy megkerdeztem,nem is azt h jarna-e velem,hanem h ki jonne velem egyet setalni s mar arra se nagyon volt "kedve".A legjobb dolog amit tehetsz az hogy kozeledsz fele,erdeklodsz es jarj olyan helyekre ahova o is szokott.Igy egyre tobbet lesztek egyutt.Lassacskan a beszelgeteseket forditsd kettotokre es erezni fogod mikor megcsokolhatod.


Megegyszer ha a lanytol mekerded egybol h akarna-e veled jarni o tenyleg nem tudja.A lanyok szeretik elobb megismrerni az embert.A legjobb az ha nem kerdezel hanem cselekszel.



AAA es meg vlmi.En Erdelyben lakom,Sepsiszentgyorgyon.Nemtom nallatok magyarorszagon h megy de nalunk egyenesen ciki megkerdezni h jarna e veled...Ki szoktuk hivni a parkba egy setara(randira) es ha jol csinaljuk haza kiseresnel meg tudjuk maris csokolni...Ha nem akkor a 2. vagy a 3. nal :)


Ej ha, jol belejottem az irasba :))

2009. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de kb 80% hogy nem akar járni veled, csak nem akar bunkón elutasítani és 20 hogy félénk és tényleg nem tudja.. szerintem próbálkozz másnál:)
2009. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!