Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kispesti Deákba jár valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kispesti Deákba jár valaki innen? Ha igen akkor szerintetek hogy próbálkozzak be egy csajnál suliból?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne h KDFGs van e itt mert ők talán tudják kiről beszélek. XD Szőke csak mindig magassarkúban van. Ja és végzős asszem. Jó lenne vele vmi, cask nemtom hogy kezdeményezzek.
2010. okt. 17. 16:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 A kérdező kommentje:
Boldog?:D:D:dDd Asztmondod?:D Hát nem tom.. szerinted hívhatom?:/ Honnan van meg a száma?:O Ne mond má h nem voltatok oszttársak:D Na mind1.. úgysincs nála esélyem:( job lenne ha hagynéám asszem..:( :S
2011. okt. 22. 10:30
 92/94 anonim válasza:
Irónikusan értettem, h boldog! :D Megvan a száma ja... hát nem tudom mit mondanál a telóba amúgy :DD Kicsit vicces lenne. :D Csak akkor lehet meg vlkinek a száma ha az osztálytársam az illető? :DD Hogy van ez? :D Nem voltam az, és nem is leszek. :D Amúgy sztem ha nagyon szeretnél tőle vlmit, akkor keresd meg és beszélj vele...vagy írj neki közösségi oldalon. Tudod hogy hívják, hova járt suliba, kik a bnői, hogy néz ki.... megtalálod őt 1.-re. De ha nincs elég bátorságod, akkor úgyis felejtős. Akkor leheth jobb lenne neked is ha beletörődsz, és felejtsd el. :)
2011. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 A kérdező kommentje:
Az a leggázabb h azt halottam el jegyezte a csávója:( :S:S:S
2011. okt. 30. 09:54
 94/94 anonim válasza:
már rég nincs a kopasszal... helyette asszem van pár napja egy újabb kopasz :D
2012. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!