Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok "túl érzelmes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok "túl érzelmes" férfival? Neten ismerkedtünk. 3x randiztunk. Kicsit "sok" amit ír. Azt mondta érzelmes és romantikus. Már az "elejétől fogva" ilyen.

Figyelt kérdés
2023. szept. 22. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Mind1 csak a meret legyen jo!!
2023. szept. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem értem a kérdést. Az, hogy más randizott ilyennel, az a te helyzeteden nem változtat. Szimplán nem passzoltok, ennyi a helyzet. Hagyd békén, keress valami egyszerű, agresszív arcot és mindjárt happy lesz minden.
2023. szept. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

En is utalom a tul erzrlmes padikat. Az ilyrnek megjstszsk magukat altalansn es csak magy atveres van belole.

Aki romantikus,az nem csopog az erzelmektol teatralisan. A narcidztikus szokott teatralis romantikus jeleneteket es programhelyszineket rendezni!!!

Valszeg bantalmazo tipus a pasi.

2023. szept. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2es: Nem azt írtam hogy legyen agresszív, az se jó de ő kicsit "túlzásba viszi a dolgokat ".
2023. szept. 22. 03:05
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

2-es: van az érzékeny és gyengéd, meg van a túl érzelmes love bomber. A kettő nem ugyanaz.

Kérdező: vigyàzz vele, mert utóbbi a nàrcisztikus barmok jellemzője!

2023. szept. 22. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen. 3 randit bírtam nagy nehezen.

Minden este hívott, ami alapjáraton szimpatikus lenne, de vele nem is lehetett beszélgetni semmiről, mert az ő életében semmi nem történt és emiatt tőlem várta a felpezsdülést, folyton kérdezgetett valami baromságot.

Aztán mikor végre megmondtam neki, hogy ne haragudjon, de ez nem fog működni, már kezdte, hogy én esélyt sem adtam, pedig még ki sem derült, hogy összeillünk-e.

Háát…ha egyikünk nem akarja folytatni, akkor nem valószínű, hogy összeillünk…

Aztán amikor HÓNAPOK MÚLVA!!! érdeklődött, miután kórházba kerültem és újra bepróbálkozott, én mondtam, hogy nekem lett más.

Rögtön elkezdte a szemét kis gerinctelen szurkálódásait.

De az utolsó percig azt hitte, hogyha fordul a kocka és beadom a derekam, akkor ezekre a rosszindulatú bántásokra rá lehet majd fogni, hogy vicc. (Pl neki nem kell elhasznált nő)

Aztán amikor végleg kiderült számára, hogy sosem kap esélyt, belelendült. Tiltottam.

Az ilyen tapadós, túl hamar nagyon ömlengős pasasoknál fennáll a gyanú, hogy ez nem őszinte és csak addig tolják, amíg érdekük fűződik hozzá. Aztán jön a sértegetés.

2023. szept. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Randiztam, nekem más jön be. Ha neked bejön akkor mi a kérdés?!
2023. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mivel sok, fura ez így nem tudom. Jó hogy kedves de ha túlzásba esik az se jó.
2023. szept. 22. 14:53
 9/10 A kérdező kommentje:
Pl első randin mondta hogy szeret,netes ismerkedés után.
2023. szept. 22. 14:54
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os fú én neten ismerkedtem egy ilyen pasival, rémes volt! És találtam mást, de csak fél évvel később. Akkor rámírt. Jesszus. XD És megint kaptam egy ömlengést, hogy esélyt se adtam neki.
2023. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!