Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ismerkedtetek, randizta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ismerkedtetek, randiztatok olyan sráccal, aki nem akarta eladni magát, teljesen őszinte volt még a gyengeségeit is kimutatta?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok az a tipusú ember, aki szép manipulatív szavakkal elcsábítja a másikat, hanem beszélgetünk szinte bármiről korlátok nélkül és, ha nagyon tetszik akkor elmondom neki. Most ez ilyen gáz?
2017. ápr. 22. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy valakinek vannak erősségei és gyengeségei egy tény. Ezek előbb utóbb felszínre kerülnek.

Miért lenne gáz, ha elmondod valakinek, hogy tetszik Neked? ha erre mondod azt, h gyengeség, hogy nyíltan felvállalod, h valaki tetszik és teszel is azért, hogy megszerezd, az egy erősség! Ki mondta, hogy ez gáz?

2017. ápr. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nagyon nem mindegy, hogy milyen a valódi személyisége a férfinak! Mindenkinek vannak erősségei, gyengeségei. De nem mindegy, hogy mik az arányok és mik ezek pontosan!

A manipulatív szép szavak önmagukban semmit nem érnek. 16 év felett édeskevés a csábításhoz. ;)

2017. ápr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Úgy értettem, hogy képes vagyok a fájdalmaimról beszélni, mint nehezen ismerkedek, a beilleszkedni se tudok könnyen, arról is, hogy nem volt még barátnőm, eddig olyan lányoknak tetszettem akik nekem nem tetszenek, válógatós vagyok, mert olyan lányt szeretnék aki tényleg tetszik nekem.

Ismerkedésnél ezek a témák sokszor előjönnek bennem és volt akikkel tudtam így beszélgetni, megértettek, de akik nekem tetszettek még egyszer se viszonozták a közeledésemet és emiatt vagyok sokszor magam alatt. 2 évet voltam fent társkeresőn, de nem volt eredménye. Ha valahogy összefutnék egy szimpatikus lánnyal és ismerkednék jól esne, ha megértő lenne velem és kibeszélhetem magam.

2017. ápr. 22. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintének lenni vagy rázúdítani valakire a problémáidat két külön dolog.
2017. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem legy oszinte! Nyugodtan mondd el ezeket, ez nem gaz :) elobb utobb kiderul. Ne a kapcsolatba deruljon ki hogy a fiu esetleg nem szeret emberek moze jarni es hasonlok. Nyilvan nem kell csak a problemakrol beszelni de szerintem jo ha egy ferfi bevallja a gyengedegeit is
2017. júl. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!