Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezt nekem üzeni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt nekem üzeni? Szülinapom volt, de nem köszöntött fel, viszont amikor kitettem a FB.történetbe hogy köszönöm a felköszöntést és egy képet, akkor lájkolt és kitett a történetébe egy videót ahol ö van azzal a zenével hogy boldog sz.napot

Figyelt kérdés

Már régóta ismerjük egymást, megszakadt egyszer a kapcsolat (nem voltunk egyutt csak akartunk de egyikünk elköltözött -én) és most újra el kezdtünk beszélni.


Most nem értem hogy miért nem tudott volna felköszönteni, vagy irni boldog születésnapot?

Kérdezzem meg hogy ezt nekem üzeni ,de az is milyen lenne már.. nem szeretek rámenős lenni


2023. okt. 2. 14:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szimplán elfelejtette. Én szinte már alig használom a fb-t, akkor köszöntök ott fel valakit, ha épp meglátom az értesítést és eszembe jut. Szerintem sokan mások is vannak ezzel így.


F

2023. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

De ő látta a történetem es lajkolta is. Viszont nem írt rá hogy akkor boldog szuletesnapot.

De csinalt egy videót ahol az a szám megy hogy boldog születésnapot, es o van rajta vki ismerősével.

De nem tudom ha nekem üzeni, mert sztem akkor irt volna nekem..

Annyira ciki hogy ilyenen agyalok, inkább hagynám ha nem képes irni nekem személyesen nem?

Es egyébként folyton tesz fel olyan videokat a történetébe ahol nekem uzen vele.

Vhogy ezt érzem.

Szerintetek kellene foglalkozzam ezzel, vagy hagyjam ha nem képes rám írni?

2023. okt. 2. 14:36
 3/33 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2023. okt. 2. 14:36
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
És arra nem gondoltál, hogy annak az ismerősének is születésnapja van és valójában neki szánta a videót, nem neked? Mert ez így nagyon nem úgy tűnik, hogy fel akart köszönteni.
2023. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, mivel ha ajar tőled valamit, úgyis meg fog keresni.
2023. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%
Hát ezen tényleg felesleges agyalni, mert nincs köztetek semmi. Ha valamelyikőtök szeretné, hogy legyen, annak tennie kell érte, nem titkos jelezni meg kódfejteni...
2023. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
74%

Ha neked szánta, már el is érte a célját, mert ezen agyalsz 😀


Én mondjuk abban hiszek, hogy ha a férfi akar valamit, akkor azt konkrétan jelzi, nem jeleket küld és azt várja, hogy a nő lépjen, de a világ már csak ilyen, változik, ha tetszik nekünk/ha nem ☺️

2023. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, valószínű, hogy annak az ismerősének szánta, akivel a videóban van. Nincs ott a neve, nem tudod megnézni az adatlapját?

De egyetértek többekkel, az már régen rossz, ha tipródni kell, hogy ez most jel, vagy sem. Az az igazi, mikor egyértelmű, nyílt valami.

2023. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

7en is igy gondolom egyébként..

De végülis lajkolta-pontosabban szivecskezte a kepet ahol a szuletesnapi tortammal csináltammal vagyok, csak nem kívánt semmit.. azért maradt kérdés hogy akkor ezt hogy értsem ?

2023. okt. 2. 16:09
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy. Ha fel akart volna a köszönteni, akkor felkoszontott volna.
2023. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!