Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon akarhat tőlem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akarhat tőlem valamit?

Figyelt kérdés

A történet lényege, hogy van egy fiú akit látásból eddig is ismertem, és szimpatikus volt, de sosem gondoltam volna, hogy velem leáll.

Aztán 1 hónapja elmentünk szórakozni és belebotlottam. Nagyon jól éreztük magunkat, első pillanattól éreztem, hogy megvan a kémia. S meg is akart csókolni, viszont én elutasítottam, mert párkapcsolatban élek. (Egy gyáva vagyok, aki nem mer lépni :( )

Aztán teltek a napok mindenhol bejelölt, bekövetett, meg írt, hogy találkozna velem. És rákérdezett, hogy tényleg van-e valakim, nem akartam hazudni. S azóta kissé kevesebbet keres. Viszont nincs olyan nap, hogy ne “bukkanna” fel vagy mutatná, hogy nem gondol rám. Mindennap Snapchaten küld 1-1 képet, ha visszaküldök én is neki 90%-ban ahogy újra elérhető megnézi. Próbáltam én is keresni, de nem volt valami kommunikatív.

Aztán egy helyi eseményen egymásba botlottunk találkoztunk többször is, ahol 1-2 szót szólt hozzám és hamar le is lépett onnan a közelemből. Illetve volt hogy odaköszöntem hozzájuk pár szót váltottunk, és utána meg ott álltam kb fél percig, aztán eljöttem onnan, mert nem szólt hozzám. S ezt nem tudom mire véljem.

Hozzáteszem fiatalabbb pár évvel, de nagyon értelmesnek tűnt eddig. Viszont ez a gyerekes viselkedés kezd sok lenni. Nyilván érthető, hogy nem akar szétrobbantani minket itthon, de szerintem ha valakit akarunk foggal-körömmel ragaszkodunk hozzá. De ezt a viselkedést nem tudom hova tenni. Sokszor úgy ébredek, hogy na most tényleg nem keresem vagy nem reagálok a képekre már.



2023. okt. 2. 23:17
A kérdező szavazást indított:
Semmit
Barátkozni
Többet akar, de félénk
Többet akarna, ha nem lenne kapcsolatod
Nem tudja mit akar
Csak szivat
6 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Neked imponál, hogy kapálozott... tudattad vele hogy kapcsolatban vagy, ő vette is a lapott...

Nem gyerekes viselkedés tőle, csak tovább lépett... aki gyerekes az te vagy... ha van párod, ne másik pasi után csorgasd a nyálad, főleg ki ne akadj mert nincs jogod.

2023. okt. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

1. Nem gyávaság, ha nem akarsz valakit megcsalni.

2. Miért baj, ha valaki tartja a távolságot egy párkapcsolatban élő embertől?

3. Miért agyalsz ezen ennyit? Párkapcsolatban élsz.


Felejtsd el a dolgot, vagy ha vele szeretnél lenni, kérdezd meg, hogy ő mit akar, és össze jönne-e veled, ha nem lenne pasid. Aztán szakíts a barátoddal.

2023. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!