Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én rontottam el valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el valamit vagy ez a pasi csak azt akarta?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival egy közös ismerősünk szülinapján. Elkérte aznap este a számomat. A buliban táncoltunk, flörtöltünk, meg is csókolt párszor.Felhívott 2-3 hét múlva, hogy van-e kedvem meginni egy kávét vagy valamit.Elmentem vele randizni, beszélgettünk, jól elvoltunk, oltogattuk egymást, hülyéskedtünk, mindenfélét csináltunk ami első randin szokás, nem volt kínos csönd semmi ilyesmi. Majd mondtam éjfél körül,h lassan kéne hazamennem. Hívott taxit, hazavitt. Mikor elbúcsúztunk megcsókolt, viszont elég durván rámnyomult és fel akart jönni hozzám. Mondtam neki,h ne kínozza magát, mert nem lesz szex.Nem tudom azt hitte-e már az első buliban,h én csak ennyit akarok tőle és most meglepődött,h mégsem. Azóta nem hívott, nem beszéltük meg,h talákkozunk e megint. Egyértelmű,h csak egyéjszakás kalandot akart velem igaz? Ha érdekelném, csak azért, mert első randin nem voltam hajlandó lefeküdni vele, felhívna.

Vagy én rontottam el vmit?


2010. okt. 18. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég valószínű, hogy csak azt akarta. Sajnálom.
2010. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"viszont elég durván rámnyomult és fel akart jönni hozzám"


Nem egyértelmű?

2010. okt. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem rontottál el, csak az alapján hogy már első alkalommal a buliban többször engedted hogy megcsókoljon, bízott abban, hogy második alkalommal (a randin) lefeksze vele. Nekem is volt ilyen, pedig ott még csók sem volt, de amikor az első randi végén a fiú csak egy szájrapuszit kapott, soha többet nem láttam, pedig addig nem úgy tűnt, hogy ne lenne második alkalom. Nem lett szex, nem lett második találka...
2010. okt. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Küldd el a halálba, hogy ha egyéjszakás kalandot akar, menjen qrvához.
2010. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát igen, megerősítettétek, amit már én is tudtam.

azért ez szomorú, hogy mostanában egy vacsi meg egy pohár bor minősül udvarlásnak aztán azt gondolják ettől minden nő hanyatt dobja magát...

nem úgy volt, hogy vadászösztön meg hódítás meg ilyenek? hogy a fiúk küzdenek a nőkért és az vonzó számukra, aki nem dobja magát ilyen könnyen oda?

vagy én vagyok nagyon ódivatú és még én kérjek elnézést,h első randin nem fekszem le senkivel?

2010. okt. 18. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem te rontottad el! Ez egy ilyen pasi volt. Majd jön jobb!
2010. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan pasi, aki amikor rájött hogy még a harmadik randin sem lesz szex (kb. 1-1,5 hét ismeretséget jelentett) teljesen kiakadt és mondta hogy ennyi idő alatt eddig már minden csaj lefeküdt vele addig és ultimátumot adott hogy vagy lefekszem vele következő randin vagy látni sem akar többet. Én meg visszakérdeztem, hogy milyen következő randiról beszél?:))
2010. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez szomorú :S

akk.nekem sosem lesz pasim..mert még szűz vagyok(18), és abban biztos vagyok, hogy nem fogom magam túl hamar odaadni neki már a 3.-4. randinál SE. nálam azért többet jelent, minthogy odaadjam neki egyből.

kérdező -jól tetted, hogy elhajtottad:) menjen prostihoz. -.-

2010. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!