Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen más típusú, alacsonya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen más típusú, alacsonyabb pasival jött össze a kiszemeltem. Mit tanulhatnék ebből, mivel jobb ő?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel két éve randiztunk, de valahogy nem lett belőle semmi. Megírta, hogy úgy érzi nem egymást keressük és úgy látja én is így gondolom. Próbáltam meggyőzni de semmire nem mentem. Azóta sem tudtam őt elengedni, de már nem írok neki. Egy kisvárosban élünk, így megtudtam, kivel jött össze. Csak nagyjából ismerem a pasit, de szerintem elég különbözőek vagyunk. Én szeretek bulizni (nem inni!), strandolni, menni. Sok haverom van és szeretek új ismeretséget kötni, nyitottnak tartom magam. Mások szerint barátságos és kedves vagyok, szeretek beszélni (de persze meghallgatom a másikat is). Magas vagyok (185 cm magas), járok edzőterembe, és mások szerint sokkal fiatalabbnak nézek ki (36 éves vagyok). Persze nem vagyok 10/10, de több nő is helyesnek tart.

A másik pasi meg szinte az ellentétem. Szerintem egy jó 10 centivel alacsonyabb lehet, mint én, szóval kb 175 cm lehet. Sosem láttam edzőteremben, bár ő is kicsit izmos, széles váll stb. Arcra nem tudom férfiként megítélni, szerintem átlagos arcú. Mindig közömbös az arca, semlegesnek tűnik és úgy is viselkedik. Nem nagyon látom bulikban, helyi rendezvényeken, ahol a korombeliekkel összefuthatok. Hallottam mástól, hogy csak akkor megy tömegbe ha nagyon muszáj. Amikor néhányszor láttam is, akkor is szinte mindig csöndben van és azzal a közömbös fejével figyel másokat. Láttam hogyan viselkedett amikor egy részeg odament hozzájuk is kekeckedni. Én már rég behúztam volna a másiknak, de ez a pasi tök nyugodtan nézte, valamit halkan mondott neki aztán egyszerűen otthagyta. Igazából mindig nyugodtnak tűnik.

Anyagilag szerintem kb ugyanott lehetünk a munkája miatt, kocsija se jobb mint az enyém.

A nő is inkább rá hasonlít viselkedésre, ez lehet a titok? Vagy miért megnyerőbb nálam ő?

Én 36 éves vagyok, ő 37, a nő 32.



2023. okt. 17. 10:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A 175 centi miért lenne már alacsony? Pont jó. Az meg külön plusz, hogy nem testre, hanem agyra gyúr, és intelligens. Azért egy halk mondattal leállítani egy agresszív részeget igen magas intelligenciára, karizmára, és magabiztosságra vall, te neg verekednél. Lol, és még te nem érted, hogy miért volt vonzóbb, mint te.
2023. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a férfi hasonlít rá, össze illenek, pontosan olyan férfit keresett magának. Megmondta neked, hogy nem egymást keresitek, na már megtalálta ezek alapján a párját!
2023. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is inkább ő kellene, mint te, mert verekedés nélkül nem tudsz hatni a másikra, vagy agresszív és buta vagy e téren. Hát kösz. Nem csoda, hogy nem kellettél.
2023. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek bejön ez a verekedős típus, de az értelmes vagy intelligens lányok/nők utálják.


Emlékszem én akkor ábrándultam ki egy lányból amikor mondta hogy volt egy férfi akinek bejön és flörtölni próbált vele a férfi, de ő nem szólt semmit mert félt tőle, ezért menjek és verjem meg a férfit ha megint közeledne hozzá....

Mert ő nem meri visszautasítani, tehát nem tud kommunikálni, és a megoldás az hogy én verjem meg a férfit.....

Hát kössz...

2023. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
#4: Hát kösz, vagy hát kössz? Most melyikünk írta helyesen?
2023. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Megint ezek a weird profilozós kérdések, elemezgeted a kinézetét, próbálsz belekötni "ott volt a koncerten és csak nézett azzal a kis semleges fejével, ahhhh miért nem húzott be neki, aaaah én behúztan volna ahhhh miért őt akarja"

Nye nye nye nye nye. Ülsz a képernyő felett és írkálod, elemzed ez köti le az idődet.


Mint vmi rossz pletykalos sorozat.

2023. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mert szeretnék rájönni miben fejlődhetek. És próbálom megérteni, hogy a másik pasi miért vonzóbb.
2023. okt. 17. 11:43
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, erre nincs így recept. Ő jobban bejött neki, érezte, hogy összetartozhatnak, annyi. Fogadd el, és lépj tovább!

N

2023. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg a fizikai erőszak nálam is kizáró. Ez még nem az a szitu, ahol "muszáj". A másik pasi intelligensebben viselkedett, mint te viselkedtél volna.

#8 voltam

2023. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
7# másnak meg te leszel a vonzóbb, akivel jobban fog passzolni a személyiségetek, csak az ilyen verekedös típusú megnyilvánulásaidat próbáld meg leküzdeni, meg a sima gyúrás helyett is jobb lenne valami sportág, a kigyúrt test a legtöbb lánynak nem vonzó.
2023. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!