Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen más típusú, alacsonya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen más típusú, alacsonyabb pasival jött össze a kiszemeltem. Mit tanulhatnék ebből, mivel jobb ő?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel két éve randiztunk, de valahogy nem lett belőle semmi. Megírta, hogy úgy érzi nem egymást keressük és úgy látja én is így gondolom. Próbáltam meggyőzni de semmire nem mentem. Azóta sem tudtam őt elengedni, de már nem írok neki. Egy kisvárosban élünk, így megtudtam, kivel jött össze. Csak nagyjából ismerem a pasit, de szerintem elég különbözőek vagyunk. Én szeretek bulizni (nem inni!), strandolni, menni. Sok haverom van és szeretek új ismeretséget kötni, nyitottnak tartom magam. Mások szerint barátságos és kedves vagyok, szeretek beszélni (de persze meghallgatom a másikat is). Magas vagyok (185 cm magas), járok edzőterembe, és mások szerint sokkal fiatalabbnak nézek ki (36 éves vagyok). Persze nem vagyok 10/10, de több nő is helyesnek tart.

A másik pasi meg szinte az ellentétem. Szerintem egy jó 10 centivel alacsonyabb lehet, mint én, szóval kb 175 cm lehet. Sosem láttam edzőteremben, bár ő is kicsit izmos, széles váll stb. Arcra nem tudom férfiként megítélni, szerintem átlagos arcú. Mindig közömbös az arca, semlegesnek tűnik és úgy is viselkedik. Nem nagyon látom bulikban, helyi rendezvényeken, ahol a korombeliekkel összefuthatok. Hallottam mástól, hogy csak akkor megy tömegbe ha nagyon muszáj. Amikor néhányszor láttam is, akkor is szinte mindig csöndben van és azzal a közömbös fejével figyel másokat. Láttam hogyan viselkedett amikor egy részeg odament hozzájuk is kekeckedni. Én már rég behúztam volna a másiknak, de ez a pasi tök nyugodtan nézte, valamit halkan mondott neki aztán egyszerűen otthagyta. Igazából mindig nyugodtnak tűnik.

Anyagilag szerintem kb ugyanott lehetünk a munkája miatt, kocsija se jobb mint az enyém.

A nő is inkább rá hasonlít viselkedésre, ez lehet a titok? Vagy miért megnyerőbb nálam ő?

Én 36 éves vagyok, ő 37, a nő 32.



2023. okt. 17. 10:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10-es

Tényleg nem vonzó a kigyúrt test a lányok számára?

Akkor nem is fogom elkezdeni

2023. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
11# hát határozottan nem vonzó, olyan pasit még nem láttam gyúrni járni, aki értelmes.
2023. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#10 Amúgy egyáltalán nem vagyok verekedős, meg agresszívnak sem tartom magam de sajnos türelmetlen tudok lenni, túl könnyen elvesztem a fejem. De ismétlem nem bántani akarok másokat csak elborul az agyam és könnyen veszekedésbe fajul az egész.

Leírom őszintén, valahol irigységet érzek a pasi felé. Nem csak amiatt, hogy neki sikerült összejönni a kiszemeltemmel, hanem mert ezt a folyton nyugodt és higgadt stílust hogyan csinálhatja.

2023. okt. 17. 14:14
 14/17 anonim ***** válasza:
A nő egyébként milyen magas?
2023. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
161 cm. Ezt biztosan tudom, még ő írta annak idején.
2023. okt. 17. 15:28
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a magasság itt semmit sem játszik. Ha nála egy kicsivel magasabb az már jó.

Egyszerűen más a személyisége. Ez nem ertékel le téged, csak úgy érezte jobban illik hozzá.

2023. okt. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megmagyarázni miért szeretünk bele valakibe, a másikba meg nem. Valószínűleg nincs benned se nagyobb hiba, az önfejlesztés mindig jó ötlet, de ne keresd azt hogy miben volt jobb - főleg mert kicsit úgy jön le, hogy rosszabbnak gondolod. A szerelmet nem a jó és rossz dolgok listázása határozza meg, ez valamennyire megfoghatatlan. Vele az a valami jobban klappolt. Bőven lesz olyan, aki meg téged preferálna.
2023. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!