Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randihoz illik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randihoz illik a csók szerintetek?

Figyelt kérdés
Már 2x találkoztam egy lánnyal, nagyon jókat beszélgetünk. Viszont az első talin beszélgettünk mélyebb témákról, és mondta, hogy neki alapjáraton viszonylag több idő kell az érzelmek kialakulásához. Ma is találkoztunk, illetve hétfőn elviszem kajálni. Szerdán pedig megyünk buliba ismerősökkel, és vele. 19 éves vagyok, ezért eddig mindig alkalmi kapcsolatokat akartak, nem szerettem volna komolyan, nála viszont egyeltalan nem ezt érzem. Ezért is vagyok bizonytalan, mert sosem volt olyan lány, akit barátnőnek akartam volna. Nála még izgulok is sokszor, pedig ez sem szokások:D Én arra gondoltam, hogy bulin csókolnám meg. Szerintetek?

2023. okt. 28. 23:23
 1/8 PeterParker48 válasza:
87%
Szerintem ez jó ötlet. Egy buliban általában mindig összejön egy csók.
2023. okt. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Hangulattol fugg, nem a helyszintol. Ha finoman kozelitesz fele ugy, hogy van lehetosege elhuzodni, ha akar, akkor altalaban nem fog elhuzodni. Ha a buli hirtelen le akarod kapni, siman hatralok. Esszel csinald, es nem kell a buliig varni.
2023. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ennél a lánynál már barátzónába kerültél. Ha első randin nem csókolsz meg egy lányt, általában ez a vége.
2023. okt. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is úgy gondolkodtam, mint a 3-as, hogy első randi végén jöhet a csók. Most úgy vagyok vele, hogy 2.-3. randi az ideális. Az első legyen elég jó és izgalmas csók nélkül is, annyira, hogy várjam a következőt. Mert akkor nagyobb hangsúlyt kap a személyiség meg a tartós dolgok, és nem a csók, vagyis egyedül a szexuális vonzalom viszi el a hátán a dolgot és nem csak az tartja fenn az érdeklődést. Viszont utána tessék akcióba lendülni, kell az érintés, különben jönnek a lány fejében a kérdőjelek, hogy nem tartod elég vonzónak, csak barátkozni akarsz vagy töketlen vagy?

Szóval a következő randin még a buli előtt legyen csók, ne halogasd. Csak lazán. Érintsd meg sokszor a vállát, karját, simítsd meg az arcát. Ha nem húzódik el akkor mehet. Sok sikert!

2023. okt. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Négyessel értek egyet teljes mértékben. Szerintem sem kell várni a buliig, magamból kiindulva én jobban örülnék ha nem a haverok és mindenki előtt történne az első.
2023. okt. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Első randin ciki lefeküdni ha már több mint fél éve ismerkedünk?
2023. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:)
2023. okt. 29. 10:47
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os, nem, ha a masik is akarja. ;)


Mi 2. Randin a paromnál filmeztünk mert szakadt az eső és ott csókolóztunk. Már 2 hónapja ismertem, baráti társaság által, így az is közös bennünk. :)


2 héttel az első csók után lefeküdtünk. Mindkettőnknek ez a 2. Kapcsolatunk, de ugyanúgy izgultunk minden miatt, mint az elsőnél, szép ezeket a pillanatokat megélni.


Viszont ez a kapcsolat klasszisokkal magasabb színvonalú, mint az exemmel.


Nem tudom, kérdező hogy alakul ezzel a lánnyal, de szerintem teljesen normális, hogy felnőttként is kell 1-2 hónap mire igazán bízol a másikban.


Mi ìgy 0 elvárással csak haverkodtunk nyáron, utána pedig rájöttünk, hogy sok közös van bennünk, így el is kezdtünk randizni. ;) Azóta csak jobb és jobb!


Szóval hajrá ;)

2023. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!