Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg létezik, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik, hogy egy férfi csak önbizalomhiányból nem hív el randira egy nőt?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak gyenge vigasztalás és minden férfi lép aki akar valamit egy nőtől?!
2023. okt. 29. 15:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
"Csak" önbizalomhiány eléggé nagy probléma, úgyhogy nagyon jól teszi, hogy nem kezdeményez.
2023. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%
Ha lenne önbizalmam már sok nőt megfektettem volna.
2023. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2. És nem teszed? Akkor sem ha úgy látod, hogy tetszel egy adott nőnek?
2023. okt. 29. 16:09
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon adnak jeleket. Így aztán elég ritkán van, hogy ráveszem magam.
2023. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Létezik, én is ilyen vagyon. Nem nézek ki jól, meg nagyon unalmas vagyok, úgyis elutasítás lenne belőle.
2023. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ez óriási visszatartó tényező!

Huszonéves koromban néztem ki önmagamhoz képest a legjobban. Akkoriban nagyon sokat fogytam. El sem akartam hinni, fel sem értem ésszel, de sok nőnek tetszettem pár évig. Akkoriban SEMMI önbizalmam nem volt! A torkomban dobogott a szívem akkor is, ha csak hosszabban összenéztünk eggyel.

Később lett párkapcsolatom, tapasztalatot szereztem, stb, majd évekkel később ismét meghíztam. De, még így is több önbizalmam és jobb kiállásom van, mint akkoriban. Mások a körülményeim. Ismerem magamat, vannak céljaim, munkám amit szeretek és az azokban az években rajtam lévő terhek nagy részét kitartó munkával megoldottam. Ez ég és föld!

Akkoriban nem mertem fél évig oda sem menni ahhoz, aki tetszett… inkább őrlődtem. Féltem, hogy hülyét csinálok magamból, felsülök vagy esetleg megaláz.

Bár ezek csak a fejemben voltak.


De a lényeg: létezik ilyen, igen. Ez nem egy apró nehézség…



32/F

2023. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Durván hiányzik belőlem az önbizalom, de igyekszem mindenki előtt palástolni.
2023. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
49%
Nincs önbizalom, ezért nem kezdeményez = Nem ér annyit a nő, hogy leküzdje a kétségeit, kockáztasson.
2023. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ez nem "nem ér annyit a nő" helyzet. Nem a nő nem ér annyit, hanem az adott illető nem látja a siker lehetőségét, fél a csalódástól.
2023. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%
#9 Persze, hogy nem látunk esélyt. Mikor pl társkeresőn 50 egyezésből egy sem ír vissza már az első levélre. Majd akkor pont élőben fogom érdekelni. 😵‍💫
2023. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!