Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg létezik, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik, hogy egy férfi csak önbizalomhiányból nem hív el randira egy nőt?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak gyenge vigasztalás és minden férfi lép aki akar valamit egy nőtől?!
2023. okt. 29. 15:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

9.,10.

De ez akkor is igaz, ha már van egy baráti/jó viszony a nővel?

2023. okt. 29. 23:35
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha baráti viszony van akkor meg pláne mégnehezebb észrevenni vajon mit gondolt az adott lány jeladásnak vagy csak simán baráti kedvességnek.
2023. okt. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg létezik ilyen.
2023. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy batáti vagy egy jó viszony, ez bizony még nehezebb.
2023. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam valakivel, elkértem kontaktot. De nem vagyok abban az élethelyzetben hogy ezt továbbvigyem. Fáj minden nap.
2023. nov. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%
Hosszú távon mindkét félnek jobb, ha ebből nem lesz semmi. Lehet, hogy létezik az önbizalomhiány, de végtelenül elkeserítő tud lenni, ha a férfi nem tud férfi lenni egy kapcsolatban. Lehet, hogy a korom mondatja, hogy 40 felett már nem akarok senkit sem megmenteni, hanem szimplán nőnek érezni magam.
2023. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen, én is ilyen vagyok. Pedig nők mondták, hogy semmi okom rá. De nekik fogalmuk sincs azokról az okokról, amik az én fejemben vannak, és mindezt megakadályozzák. És teljesen megértem azokat a nőket, akiknek ez kizáró ok. Bizonytalanságra, határozatlanságra, célok hiányára semmit nem lehet építeni. Ezt én is jól tudom, és eszem ágában sincs egy nőnél sem kezdeményezni, amíg mindezeket nem tudom nyújtani. A szakma talán úgy fogalmazná ezt meg, hogy "nincs a párkapcsolat kialakítására alkalmas állapotban".
2023. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

#17

Igen-igen, sajnos tudom milyen érzés

2023. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

A férfi kifejezés nem egy egységes, egymás prototípusa jelenség.

Van aki nem mer, mint ahogyan nőknél is van ilyen.

2023. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

#11 Baráti, jó viszonyban még neccesebb a dolog.


Már csak azért is, mert ott már benne van, hogy ha próbálkozom akkor azzal tönkreteszem a barátságot is. Sajnos ha egyszer bekavarnak az érzések akkor onnantól nincsen barátság.


Én például néha elgondolkozom, hogy tulajdonképpen 1-2 csajjal akivel több is volt tök jó lenne barátként maradni, közös programot szervezni. Mégsem sülnek el jól az ilyenek, mert onnantól ignorál a másik fél.

2023. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!