Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg létezik, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik, hogy egy férfi csak önbizalomhiányból nem hív el randira egy nőt?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak gyenge vigasztalás és minden férfi lép aki akar valamit egy nőtől?!
2023. okt. 29. 15:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a nem rosszul kinezo onbizalomhianyos ferfi tipusnak szol a kerdes. Van ilyen.
2023. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én fél évig adtam a jeleket olyan szinten, hogy az már nem is jeladás volt, hanem konkrétan az arcába toltam, hogy járni akarok vele. De legalább adott fél év után egy zöld jelzést, de mindent nekem kellett csinálni, megcsókolni sem mert. Aztán elmondta hogy tényleg nem mert semmi ilyet csinálni. Összejöttünk. Azóta mondjuk szétmentünk :D De igen van ilyen.
2023. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nő akit nézegettem a facebookon.

Fent van társkeresőn is.

Agyaltam hogy rá kéne írni.

Másnap megláttam egy zsír új Q5-el.

Elment a kedvem az ismerkedéstől.

Gondoltam kevés vagyok. :(

2023. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!