Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasi "jelzés" csak legenda?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi "jelzés" csak legenda?

Figyelt kérdés

A pasik hogy mutatják ki, hogy bejössz neki/tényleg szeret?

Gondolok itt az apró jelzésekre!

Egyszer egy barátom azt mondta, hogy egy sráctól a lehető legnagyobb jel az, ha megérint.

Mi igaz ebből az egészből?


2010. okt. 19. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:

a lehető legnagyob jel, az, hogy megérint?hm...érdekes.

még éretlen kicsit az a barátod. és szerintem még neked sem volt komolyabb kapcsolatod. hidd el, hogy ha valak szerelmes lesz beléd, azt te érezni fogod teljes mértékben.

2010. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Részben igaz :D De elsőek nincs olyan jel hogy "szeret".
2010. okt. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

háát ha engem kérdezel... bár nem vagyok az a hűdetapasztalt, de azthiszem rájöttem valamire :D

ezeket a jeleket csak a nők találják ki, hogy beleélhessék magukat. Ha egy pasinak tetszel : azt tudatja veled. Méghozzá félreérthetetlenül. Önmagában jelnek venni hogy emgérint valaki... ííj elég sok ember megérintett már mégsincs senkim :D

nem szerintem nem léteznek ezek az apró jelek. csak mi magyarázzuk bele.

2010. okt. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt a megérintős dolgot tényleg egy fiatal srác mondta:D

Egyébként akkor nem értem, hogy mi minek strapáljuk magunkat...

2010. okt. 19. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Édes Istenem mik ezek a hülyeségek, gondolkodik itt egyáltalán valaki mielőtt válaszol?


Vannak jelek igenis vannak, nem is kevés!

A barátodnak ez a "Egyszer egy barátom azt mondta, hogy egy sráctól a lehető legnagyobb jel az, ha megérint. " ez baromság csak ez így baromság.


Ez nem egy dologtól függ csak, ott van a nézése, a viselkedése, a mozdulatai, a gesztusai a beszólásai és még nagyon sok. És ez különböző bizonyos korosztályoknál másképp viselkednek az éretlenebbek a 14-18 évesik kb, és máshogy a 20-25-ig kb. Gyerekesebb viselkedések jelek is vannak pl: rád néz ha visszanézel rögtön elfordúl ezek a 10-en évesek és vannak akik képesek tartani a szemkontaktust ezek már a kicsit érettebbek, de ez csak példa.

2010. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát igen!!! a fiúnak ki kell mondania
2010. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az érintésben lehet valami.
2010. okt. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha engem kérdezel egy normális férfiember elég hamar egyértelművé teszi, hogy bejössz neki, most függetlenül attól, hogy mit akar.

De az érintésnek én is pontot adok, szerintem fokozottan igaz.

19/f

2012. márc. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!