Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki szemelyesen ismerkedett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szemelyesen ismerkedett a jelenlegi barátnőjével, milyen szöveggel ment oda hozza ismerkedni? Ismetlen szemelyesen, nem facebook tarskereso stb

Figyelt kérdés
Hogy kerekitetted ki hogy szeretnel valamit tole? Es az elso csók hogy csattant el?

2023. okt. 30. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oda mentem hogy szeretném megismerni. Csók két hétre rá volt.
2023. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozóhelyen volt. Odamentem, táncoltunk, beszéltünk pár mondatot, megcsókoltam, elvoltunk 1-2 óráig, hazakísértem, nála aludtam.

Legjobb este volt:)

2023. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

az ex csajomnak az egyetemen kezdte el csapni a szelet a csávó kedves volt vele adta neki a házikat, mint a talajvíz nyomult.


majd mikor az ex csajom el mondta neki, hogy mély ponton van a kapcsolata velem a csávó szerelmet vallott. még az nap ki lettem dobva, 4 nap múlva már szopta az exem.


a mondás igaz miszerint: csak az a nő nem foglalt akin éppen fekszenek.


így is lehet.

2023. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, a saját szemszögemből tudom elmondani:

1. odajött hozzám, amikor vártuk a buszt egy barátnőmmel. Ők ismerték egymást, bemutatkozott nekem is, beszelgettünk kicsit, ott helyben bejelölt. Nem volt semmi sablonszövege, természetesen viselkedett, mondta, hogy szeretne valamikor újra látni. Messengeren megbeszéltük a randit rá pár napra, akkor volt az első csók is.

2. Buliban kicsit ittasan odajött beszelgetni a pulthoz, majd táncoltunk. Kihívott cigizni, majd kint kiderült, hogy sem ő, sem én nem dohányzunk, csak azért hívott ki, hogy tudjunk beszélgetni. Ezen akkor becsiccsentve nagyon jót nevettem. Ott helyben meg is csókolt, kint egy padon beszélgettük át az estét.

3. Nagyobb baráti társaságban kiderült, hogy van egy közös érdeklődési körünk, így adott volt a téma. Második randin volt csók.

Ne gondold túl. Általában pár perc alatt teljesen levágós, ha akar egy férfi valamit. Viselkedj ahogy szoktál, természetesen. Egy sima “lenne kedved valamikor kettesben találkozni” bőven elég.

2023. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és soha nem ismerkedtem neten. Minden barátomat ismertem valamennyire, nem volt olyan aki csak úgy leszólított volna.

Volt akivel egy szervezett utazáson ismerkedtünk meg, volt akit túracsoportban, volt akit a hobbimon keresztül, és volt akit a mellékállasomban (fő munkahelyen nem mertem volna kapcsolatot). Semmi extra nem volt, mindenkivel természetesen kezdődött az ismerkedés, kb ugyanúgy mintha azonos neműek lennénk. Volt akivel eleinte nem is gondoltam semmire, de aztán mégis egyre közelebb kerültünk.

Miután bejött a face természetesen már azt is használtuk, ott is sokat beszélgettünk, de mondom senkivel nem ott kezdtem.

2023. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!