Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt hittem, hogy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem, hogy rosszul látok társkeresők figyelem?

Figyelt kérdés

az egyik randioldalon egyik ismerősőmet vettem észre akinek a fényképén konkrétan ismerem anno, 13-14 évvel ezelötti fénykép van fent róla előképként, ez nem vicc, csak hogy tudjátok, mikor egy jobb kinézetü pasi fényképét látjátok fent, azonnal kérjétek el a legújabbat dátummal a kezében, hihetetlen, a sportos pasinak mióta van pocakja, hihetetlen mekkora átverések vannak fent.

Én javasolnék egy oldalt, hogy tedd fel a legrosszabb képed ami csak van rólad, hányan küldenének neked levelet?



2023. nov. 5. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam sok hasonló történetet már. Nem is értem az ilyen emberek mit hisznek, majd ha élőben odakerül a sor nem tünik fel? Vagy ekkora eltérést tolerál bárki? Amúgy súly, kor, meg persze az agyonretusált képek. Ezek mind kibuknak élőben végül. Csak csalódást generálni jó az ilyen, oda vissza.
2023. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Ezt nők is csinálják, nem újkeletű dolog
2023. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2 es nem nőről van szó hanem férfiről konkrétan, az valóságban egy őszhajú lestrapált kinézetű férfi, a fotóját meg egy 13-14 évvel ezelőtt szószerint "jóképű" srác van a képen.

mégegyszer mondom, férfiról van szó, ennek mi értelme, hogy az első képen felteszed a legjobb álompasi képed, majd mikor már belédzugott ott talál egy élőben egy úthengerrel végigment kinézetű pasit? Mi ennek az értelme? Hiszen nem mindjárt azonnal találkoznak jobbik esetben, hanem pár hét levelezés vagy ismerkedés azért szükséges addig meg bőven van idő, mig a másik belezug az ilyenekbe..

2023. nov. 5. 14:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nagyon jellemző és igen, mindkét nemre
2023. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Jaj en már siman vágom hogy a pasik mindegyike képes 10 évvel ezelotti képeket feltenni.


De gyakorta ugy csinálják hogy csak a főképe a régi, aztán ha rámész adatlapra és nezed a tobbit azokon meg öregek.


Vagy cseten küld át aktuálisat vagy magárol képet es akkor derul ki hogy kam volt a fenti képe.


Ezeken felul randira valahogy mindegyik osszemegy adatlapon mjndenki 180 feletti ranfin meg a 170 et se erik el sokszor.

Meghát randin aztán qazimódók is.


En egy idoben átálltam arra hogy videocset utan döntök de mivel videocseten mikor bejelntekzik egy ket paraszt fogatlan valahogy már nem akarok videocsetelni se..

2023. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3 Remélem ismered az "is" szót, ne hagyj csalódni. 😬
2023. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5 ös ez nagyon jóóóóóó, hát sajnálom, én nem fizetek elő, hogy lássam a többi képeket, mert nem érdekel, a kronolog akkor meg minek, hogy lássák ilyen voltam gyerek koromban vagy mi értelme, hogy lássam, hogy anno mielőtt lestrapálták ilyen volt?
2023. nov. 5. 14:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ma már photshoppal, de még egyéb gagyi kis szerkesztő programokkal bármit meg lehet oldani. Hiába kérnél képet ilyen vagy olyan dátummal, teljesen egyszerű azt is megszerkeszteni.

Szóval ilyen kamuzókból dunát lehet rekeszteni mind2 nem esetén, és kiszűrni meg úgyse lehet, max élőben fogod látni, mi a valódi helyzet.

De amúgy nem értem az ilyen embereket, h mégis mit várnak, mert ha találkozó lesz úgyis kiderül és faképnél fogják hagyni, leginkább saját magukat csapják be, ha azt hiszik,ezzel bárkinél is esélyük lesz.

2023. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell előfizetni a többi kèphez.
2023. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!