Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, aki az ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, aki az ismerkedés első hónapjában már lefeküdt a másikkal?

Figyelt kérdés
Nem az első talin volt, hanem úgy a 4.en és azóta is sokszor összeállunk, hogy úgy mondjam. De így utólag kicsit elsietve érzem mert mégis alig van egy hónapja a dolognak. Persze meg lett beszélve, hogy ez nem egyéjszakás, mégis félek hogy ellett sietve és hamar fog beleunni a dologba mert hát már "megadtam" magam. Vagy inkább belém fog unni
2023. nov. 7. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
több millió másik ember is megtette már ezt rajtad kívül.
2023. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1. igen de lett is belőle komolyabb dolog? vagy mindenki beleunt a másikba vagy félreértették (tudom hogy az egyéjszakás nagy divat meg az első randis szex de én úgy tudom nem tartanak soká)
2023. nov. 7. 21:57
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki megun akkor is megun ha félév mulva feküdnél csak le vele
2023. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, egy kapcsolat működése a legkevésbé függ attól, hogy időben mikor történt a szex. A milyensége számít, de az ideje alapvetően nem.. az sokkal fontosabb, hogy mennyire tudtok ellenni és mennyire akartok komoly kapcsolatot, mennyire értitek meg egymást stb.
2023. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
A 3 legutóbbi barátnőmmel az első randin szexeltünk, és minddel évekig együtt voltunk. Nem ezen múlik.
2023. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Minden bizonnyal én inkább kivétel vagyok, mint a többség, de nálam teljesen irreleváns hogy mikor fekszünk le a komolyság szempontjából.

Szeretek szexelni, általában későbbi kapcsolat esetén is elég hamar lefeküdtünk, a 2. talin. Az hogy együtt maradunk e sokáig, nem ettől függ, hanem hogy később mennyire illünk össze(meg persze szexuálisan is).

A legnagyobb szerelmemmel is 2. talin feküdtünk le, és a szerelmbe esésemhez az is nagyban hozzájárult, hogy nagyon gyorsan kiderült hogy szexuálisan mennyire összeillünk.

De talán a leghihetetlenebb történet, hogy egyszer egy szórakozóhelyen ismertem meg egy lányt, akit utána hazakísértem és nála is aludtam. Erre biztos mindenki azt gondolja, hogy "na jó nagy ribi lehetett", pedig valójában 1 évig együtt voltam vele és ő volt eddig a legkorrektebb, legjószándékúbb lány akivel együtt voltam

23F

2023. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de arra mi a garancia, ha vársz 3 hónapot, akkor nem un meg mondjuk 5 vagy 10 év múlva? Vagy akár fordítva, te őt.

Én nem szeretem az ilyen megadtam meg odaadtam meg engedtem dumákat, normál esetben egy nő is vágyik rá, és akkor két ember kölcsönös elhatározásból lefekszik egymással, nem nagy kegyesen „megadom” magam.

Bármiből lehet bármi, nem ezen szokott múlni, hogy tartós lesz-e a kapcsolat, vagy sem. Játszmázni viszont, csak az „erkölcsök” miatt húzni az időt, nem érdemes.

2023. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7.vágytam rá nyilván, de a múltban sok sérelem ért a szex terén és gondoltam később jobb lenne belemenni, mert mivan ha így még el is ítél meg nekem se lesz jó stb. (bár lehet így jobban rágörcsöltem volna)
2023. nov. 7. 22:17
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki emiatt elítél, az annyit is ér… Hiszen a pasid is ugyanannyi idő elteltével szexelt veled, mint te vele:-)
2023. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

3. randin lefeküdtünk - egy hete nem ismertük egymást.


6,5 éve együtt élünk.

2023. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!