Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, hogy egy férfi miért akarja a házát megmutatni? Ott nőtt fel és szeret ott lakni. Vajon oda keres párt magának?

Figyelt kérdés

Valamikor majd megnézem, de nagyon nem érdekel. Életben nem laknék ott. Odavezető út is borzalmas és messze van mindentől. Várostól, munkahelytől lakom 15-20 percre, most vettem hitelre lakást. Itt volt olcsó és van itt minden, amit a városban is igénybe vettem, pl fitnesz terem. Kert is van egy kicsi.

Ennél távolabb és kihaltabb helyre nem költöznék semmiért sem. Mondtam neki, hogy idővel lehet, hogy visszaköltözök abba a városba, ahonnan jöttem. De itt sem rossz. Ő biztos nem költözne el onnan és így halott ügy. Onnan a munkába jarás 45 perc 1 ora lenbe nekem. Azt gondolja, hogy ha meglátom a hatalmas házát a birtokkal, megváltozik a véleményem?


2023. nov. 17. 15:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell senki vagyona. Hiába nincs nekem sok, érdekből se mennék oda. Valaki szerint én vagyok a hülye és semmi bem jó nejem, azert érdekel több vélemény. De nincs az a pénz, hogy tanyára menjek a hegyekbe.
2023. nov. 18. 01:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!