Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin mennyire ciki elkérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin mennyire ciki elkérni a másik valamilyen hivatalos papírját?

Figyelt kérdés
Biztosra akarok menni valós e a kora, kapcsolati állapota…
nov. 22. 21:58
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
99%
Nagyon
nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ha úgy mész oda, hogy ezt nem hiszed el neki... Akkor valami baj van


De pár randi után poenosan lehet olyan helyzetet csinálni.

nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
96%
Kapcsolati állapotát milyen hivatalos papírjából szeretnéd megállapítani? :D
nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon.

Illetve ha nem férjezett nevű nőről van szó, akkor áruld már el melyik papír utal a családi, főleg a kapcsolati állapotára?

nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
88%

És ha elviszi a szomszédét akire hasonlít?

Hova jutott a világ...

nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Vagy nem egy baltás gyilkos.. valós e a neve… akkor amiket írtam fentebb is érdekel.

2# egyszer történt és csalódtam…

Azóta nem hiszem el csak úgy senkinek, tőlem kérné el valaki engem nem érdekelne hogy látja a nevem/ korom… szerintem nincs ebben semmi

nov. 22. 22:02
 7/50 anonim ***** válasza:
11%
Azok után, hogy a randikon az első 5 kérdésben benne van, hogy mennyit keresek, az igazoltatás nekem már nem is lenne fura.
nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
33%

Én azt szoktam csinálni, hogy leteszem a tárcám az asztalra az etterembe (elso randi altalaban vacsi/mozi) és rendezgetni kezdem a kártyáim, átpakolom a bankartyát stb, de ugy csinálom, hogy a személyit leteszem az asztalra. 10ből 9xer elveszi, megnézi, (rohog egyet a fotón, (ugy nézek ki, mint egy őzike, ami az ut szelen áll, és épp elütik mindjárt), és akkor már én is mondhatom, hogy na, muti a tiédet, én is had rohogjek 🤣, ha nem engedi, akkor azert nem.fogja, mert kamuzott


Csaladi allapot: Hívd fel este, legalább ketszer a randi elott, ha erre nem hajlandó, kuka, instant, mert csalados!

nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
93%
Aki ennyire nem bízik a kapcsolat elején, az később kb mindennap átkutatja a táskádat, mint a reptéren.
nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
81%
8-as, úristen, de ostoba vagy. És manipulatív.
nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!