Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin mennyire ciki elkérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin mennyire ciki elkérni a másik valamilyen hivatalos papírját?

Figyelt kérdés
Biztosra akarok menni valós e a kora, kapcsolati állapota…
2023. nov. 22. 21:58
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
68%
Csak érdeklődöm, mit érsz el azzal, hogy elolvasod: Kiss Béla. 1977.01.03. Bivalyfos-külső. Sár utcza. 14. Szig.szám.: 123456789???
2023. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
15%

41.-hez.


Vagy le is fotózod, és elküldöd e-mailbe/felhőbe magadnak vagy barinődnek, ha később fejbe lőnélek a kiserdőben, legalább lecsukjanak?

2023. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

42# pontosan.

Biztonságosabb lenne így ismerkedni. Több szempontból is.

2023. nov. 23. 12:59
 44/50 anonim ***** válasza:
17%

43. Ja. Akkor kezdjük egy KÖZÖS, ODA-VISSZA, iratok fotózása és felhőbe/családnak küldéssel + DNS mintavétellel, és fejeljük meg egy IQ tesztel, meg komplett laborral, és egy erkölcsi bizonyítvánnyal, mert az a tutti? Ja, meg egy munkáltatóit is légyszi'!


Felőlem mehet! Felőled is? >:)

2023. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

Mint írtam már, én is megmutatnám a személyit ha elkérné, nem érdekelne hogy látja a nevem meg a korom.

Sejtem azért vetted ennyire támadóan mert szoktál ismerkedésnél hazudozni.. vagy van rólad olyan információ amire ha rákeresne kifutna a világból :D ez is nézet… szíved joga nem megmutatni / bebizonyítani a másiknak a valós neved és korod, neki meg joga van az elején befejezni az ismerkedést.

2023. nov. 23. 13:16
 46/50 anonim ***** válasza:
76%
Én is támadóan venném, pedig nő vagyok, és nem akarok átverni senkit. Vagyis a támadó rossz szó, inkább úgy gondolnám, a másiknak borzasztó katyvasz van a fejében, és én ennek nem akarok része lenni.
2023. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
26%
45. De mit érsz el azzal, hogy KIS BÉLA. 1977. 10. 02.??? (Ha leírod, hogy felállítod a horoszhókuszpókuszomat, én lecidázom magam!)
2023. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de azonnal otthagynék valakit az első randin, ha igazoltatni próbálna. Nem vagyok rászorulva, hogy bizonygassam magamat valakinek, aki a nulladik perctől nem tisztel meg minimális bizalommal sem.
2023. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
0%

31, ki vinnyog? Tükörbe nézz kiscsillag, ha gondod van valakivel.


33, a nők szoktak rákérdezni, gyakorlatilag mindegyik előbb-utóbb, velük tisztázd, ha kifogásod van ellene.

2023. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
68%

"Vagy nem egy baltás gyilkos"


Igen. A baltás gyilkosnak bele van írva a személyi igazolványába, hogy ő a baltás gyilkos.


Ha az első randin elkérnéd az igazolványomat, és még nekiállnál lefotózni, én arra gondolnék, hogy egy csaló vagy, aki éppen rögzíti magának az adataimat, hogy aztán majd azokat felhasználva vegyen a neten telefont/TV-előfizetést/indiai elefántot. Rövid úton elhajtanálak a francba.

2023. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!