Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin mennyire ciki elkérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin mennyire ciki elkérni a másik valamilyen hivatalos papírját?

Figyelt kérdés
Biztosra akarok menni valós e a kora, kapcsolati állapota…
2023. nov. 22. 21:58
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

5# a nevük már jó eséllyel nem lehet ugyanaz

9# hát pont nem ez a típus vagyok

Értem a kérdésem miatt máshogy jött le :D

2023. nov. 22. 22:24
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
Számomra borzasztóan kínos lenne és nem is folytatnám az illetővel az ismerkedést.
2023. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
#13 Egyébként akkor mit csinálsz, ha nem veszi el a személyidet? Nekem eszembe nem jutna az ismerkedési fázis elején hozzányúlni a másik hivatalos papírjaihoz. :D
2023. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
56%

12

Ezért illik ugy csinálni, ahogy a 8as pontban leírtam! A társkeresőn mi nők, valóban kapunk hetente több 100 levet, de rohadt nagy %uk nős, nagyon nős, barátnős, letagadja a gyereket egy kis ingyenszex reményében, letagadja a korát, a munkáját stb. Nem jogos a felháborodás, mert k*rvara rászolgáltak a férfiak!

2023. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
66%
Nekem pedig randin rendezgetni a kártyáimat.
2023. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
16 vagyok, a 14-re reagáltam.
2023. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
63%

14

Semmit, megilleti az ártatlanság velelme, ha a "night"-telefonos tesztemen átment! De mint mondtam, 10 ből 9x elveszi, megnézi. (Megkerdezi: "Megnézhetem?" Mosolygó fejjel. Jelenleg kb. fél éve nem érint ez a randizós nyavalya, de az első pár randinál, kivetel nélkül gyanakszom, mert tényleg rengetegen probálnak meg átverni! Iszonyat sok nős pasi próbál ingyen szexhez jutni.

2023. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

#15 Oké, úgy illik csinálni, de teszem azt én vagyok az a férfi, akinek esze ágában sincs hozzányúlni a személyidhez. Sőt, a manipulálást sem szeretem, elég gyorsan ki is szimatolom, úgyhogy valószínűleg nem ismerkednénk túl sokáig.


Megértem a tartózkodásodat, elég sok szemét férfi és nő van a randipiacon. De amit csinálsz, extrém. Nagyon, nagyon extrém.

2023. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
0%

19

Hát, akkor tájékoztatásul közlöm, hogy barátnőim 100%a ugyanezt csinálja...nem pont ezeket, de hasonlóakat! A telefonos tesztet pl. MINDENKI!!! 🤣 Tudnék mesélni még miket, de nem leplezem le az összes titkot! De azon gondolkodj el, hogy eddig volt e ilyen, h a csaj direkt este akart beszélni. Persze értem, hogy ezeken csodálkozol, hisz férfi vagy, téged közel sem talál be ennyi szar, mint minket nőket. Én amugy 4-5 randi után megnyugszom, de az elején valóban betegesen keresem a defekteket! Pl volt olyan pasi, aki pl. randin mondta el, hogy az anyjával él. Most az ilyennel mit kezdjek? Időpocsékolás. Erre ol már direktbe rákerdezek (28 vagyok, már nem fiatal)

2023. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
78%
Semmi gond, ha én meg fölmehetek hozzád a randi után, és átkutathatom a lakásodat, nincs- nyoma férfi jelenlétnek (fogkefe, papucs, borotva, férfi alsógatya a szennyesben, stb.). És a híváslistádat meg az üzeneteidet is meg aksrom nézni. A személyid egyáltalán nem érdekel.
2023. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!