Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy a volt nője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a volt nője lakásában lakik/azt béreli?

Figyelt kérdés

Még nem kérdeztem rá, de szerintem elég ciki, hogy egy felnőtt férfi (30+) ilyen furcsa helyzetben van.

Egyelőre ismerkedünk, semmi komoly, de azt megtudtam pár hét után, hogy a volt nője lakásában él, neki fizeti az albérletet és csak bízom benne, hogy nem természetben :)))

Azt nem tudom, milyen gyakran megy oda az ex, de havi 1szer biztosan.

Ez “red flag” szerintetek?


nov. 24. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is volt ilyen. A volt barátnőm külföldre ment 4 évre, nekem meg jól jött az olcsó lakás.


A te esetedben akkor xopás, ha a csaj ki akarja rakni. Tud rólad?

nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Még nem vagyunk úgy együtt, miért?
nov. 24. 23:07
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
2. Mert a csaja, HA ESETLEG, akar még tőle valamit, akkor féltékeny lehet, és kirakhatja a lakásból.
nov. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Miért inkább a híd alatt kellene laknia vagy hajléktalanszállón??? Bérel egy pecut jó áron, a csaja meg kiadja neki (gondolom a piaci ár alatt) mert tudja hogy megbízható bérlője van ennyi.

Mindazonáltal ti NE randizzatok tovább! Ahol már a kezdet kezdetén ekkora a bizalmi deficit ott jobb nem belevágni semmibe se.

nov. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3

Szerintem kínos az egész így, de majd kikérdezem, mert eddig ment a sunnyogás.

nov. 24. 23:19
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
5.-re. És csodálkozol, hogy sunnyog? Te sem bízol benne!
nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
#5 ha tudsz róla akkor abban mi a sunnyogás? Kérdezd meg nyíltan, felesleges konspirálgatnod.
nov. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Rendben van.
nov. 24. 23:32
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Az üzlet az üzlet. Gondolom 100 lehetősége volna megcsalni ha az lenne a cél.
nov. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Mennyi naív ember...:D ogy bízzon benne ha még nem is ismeri jóformán? Annyi szentlélek van itt te jó isten, örülök ha 2 randi után bekötött szemmel megbíztok valakiben csak ne itt prédikáljátok, mert szerintem viszont ez az ultragáz..

Kérdező: Én nem azt mondom hogy van valami köztük, de nem kizárt hogy lehet valami. Én keresnék egy olyan férfit aki az exeitől el van szeparálva, mert nem szeretnék coinflip kapcsolatot. Nekem volt már olyan ismerkedésem akibe beleéltem magam aztán kijött a végére hogy még nincs túl az exén, búfelejtőnek jó voltam. Isten óvjon az olyan férfiaktól aki bármilyen formában tartja az exeivel a kapcsolatot, mert a) nagyon tiszteletlen a jelenlegi párjával szemben, b) mint mondtam coinflip az egész, én nem áldoznám be a lelkibékém egy másik emberért akit jóformán nem ismerek de már most akkora szürke folt és redflag lépett fel mint az állat. Igen, nekem speciel redflag lenne.

nov. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!