Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy normális férfi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális férfi hogy viselkedik akkor, ha beköltözik a nő lakásába?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mi a normális hozzáállás? Fizeti a rezsi felét? Hozzájárul a felújításokhoz? Vagy mivel nem az ő lakása, nem ad bele semmit, csak mondjuk házimunkát végez? Vagy ad a nőnek egy összeget a lakhatásért cserébe? Vagy "természetben" fizet?

Szerintetek mi a normális hozzáállás? A nőnek hitelmentes lakása van, a férfi csak a személyes cuccai, mindkettő dolgozik.


2018. máj. 21. 09:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Ezt kizárólag megállapodás alapján lehet eldönteni.

Itt nincs olyan,hogy "normális hozzáállás".

2018. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

A rezsi felét természetesen fizettem.


Házimunkát végeztem, és a lakásban is megcsináltam mindent, amit meg tudtam.


Viszont a felújításba nem szálltam be. A lakás az övé volt, bármikor kirakhatta volna a szűröm (ahogy sokkal később meg is tette mikor szakítani akart), a több százezres ablak felújításba nem szálltam be anyagilag, mestert választani, a munkásokra figyelni természetesen segítettem.

2018. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a rezsi fele, házimunka alap, ha felújítani kell az annak a "sara" akié a lakás. 41/F
2018. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Rezsi fele + házimunka.

Felújítás esetleg használati cikkekre mint pl a hűtő lenne érvényes, de ezt meg valahogy érdemes átbeszélni hogy ha cuccolkodás lenne akkor ki fizetne ki kit:)


Szigetelésbe meg ilyen nagyobb felújításokba nem éri meg beszállni pénzzel, de ha pl kifestitek a lakást és mondjuk fog a másik fél egy tedy hengert és 1 nap alatt megcsinálják szerintem abban még semmi kivetni való nincs:)

2018. máj. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
Egy normális férfi nem költözik be a nő lakásába.
2018. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

#5: miért ne költözne? Összejöttünk, fél évig ment a kétlaki életmód, hol ő aludt nálam, hol én nála, mindkettőnknek cuccai voltak a másiknál.


Egy idő után logikus volt az összeköltözés. Nekem kicsi albérletem volt, neki egy nagyobb lakása, amit örökölt, tehát hiába álltam anyagilag jobban, a lakás helyzet nála volt jobb. Elég egyértelmű, hogy nem a bérelt legény lakásba költöztünk össze.

2018. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Rezsi + hazimunka + hasznalati targyak * aprobb javitasok fele.


Ertrknovelo, nagyobb felujitasokba ne szalljon be, en legalabb is nem engednem, mert egy szakitasnal kerheti vissza, es jobb a tiszta helyzet.

2018. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Rezsi es hazimunka fele. Ez egyertelmu. Mas nem kell.
2018. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Megállapodás alapján, rezsi fele mindenképp, házimunka alap, plussz ha elfogadja akkor egy hasonló albérletben fizetendő összeg felét természetesen odaadom neki. Nem vagyok ingyenélő másokon élősködő...
2018. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Közös kasszán vagyunk és megosztjuk a házimunkát.
2018. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!