Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez normális viselkedés, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális viselkedés, vagy mentális betegségre utal?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal online, teljesen online ismerkedés, 1 hónapja tart. Még nem találkoztunk mivel, 2 hét múlva jövök hazra külföldről munka miatt. De ő már ez alatt az egy hónap alatt ami online olyan 10 perc beszéd és max heti 3 videochat, eldöntötte a jövőnket, hol élnénk, milyen háziállatunk lenne, nem szeretne gyereket és akkor egyezünk meg, hogy nem is lesz. Illetve már tervezi a sexet, hogy miket csinálna és próbálna ki. Szívecskéket küldözget stb. Ő 30, én 31.
nov. 26. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Lelkes.
nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg kötődési problémái vannak és nagyon szeretet hiányos.. (egyébként nem, nem normális az ilyen.)


Legalábbis szerintem.. ez ijesztő nőktől és férfiaktól is.


Az ilyen emberek általában úgy működnek, hogy nagyon akarnak szeretni, megvannak az elképzelések a vágyak a tervezgetések és akkor jön az életükbe egy személy aki egy kicsit is szimpatikus és ezt az álomképet és ezt a szeretni akarást ráakasztják erre az illetőre.

nov. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem normális de nem mentális beteg :-)

Csak fura, de nagyon beléd zúghatott!

nov. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs feltétlenül dedikált mentális betegsége, de talán hasznára válna egy kognitív viselkedésterápia.


Édesburgonya nagyjából leírta amit én is gondolok.

nov. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt dolgom hasonlóan (ha nem is pont ennyire) "lelkes" csajjal. Élőben még csak egyszer találkoztunk, de már a közös nyaralást tervezgette stb.

Először még örültem is, hogy milyen lelkes, meg hogy bejövök neki... aztán pár hónap ismerkedés és együtt járás után ugyanilyen hirtelen elkezdett "lelkesedni" egy másik fazonért.


Szóval ja, ahogy fent is írták, valószínűleg kötődési problémák.

nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

5ös a mérgező ember mintapéldánya. Először nincs baja a csajnak, cuki, lelkes, járnak hónapkoig, nincs baja vele, amikor meg más kell neki, már kötődési probléma, mert nem ő kellett neki továbbra is:D


Attól, hogy beszéltek és elképzel valamilyennek, amiért lelkesedik, nem biztos, hogy élőben is ezt fogod kapni. Most csak a jó oldalad ismeri, teljesen egyértelmű, hogy lelkes, odáig van azért amit tapasztal, hisz az mind jó(mivel ez nem valódi ismeretség) beleélte magát, úgy érzi te lehetsz a lelki társa és barátnők helyett veled osztja meg a lelkesedését. Aztán ha találkozik veled, lehet majd 10 perc után lekoptat, mert fejbevágja a valóság. Velem nemrég volt így. Milyen kötődés? Ahhoz idő sem telt el elég, illetve nem is találkoztak, a virtuális kapcsolat nem valódi. Egyszerűen azt hiszi ez a srác lesz a nagy ő, aztán mikor élőben rájön milyen is, akkor majd koppan(ez volt a párhónapos kapsolatos korábbi válaszolóval is). Gondolom nem volt túl sok kapcsolata, ha tinilány lenne, mindenki azt mondaná, hogy teljesen normális--ugyanis ez a kezdők hibája élőben, és neten is. Elképzel valamilyennek, abba a nem létező alakba zúg bele, aztán majd jössz te és kiábrándítod élőben x idő után:) Az meg, hogy lelkes, mikor vonzódik valakihez teljesen rendben van. Én nemrég lelkesedtem valakiért, mikor már évek óta nem volt ilyen, nincsenek kötődési problémáim és tökre jó volt megint tininek érezni magam, belepirulni abba, amit ír, elképzelni milyen lehet, hogy végre nekem való férfiba botlom és majd(harmincasként) gyorsabban vághatnánk bele a közös életünkbe. Annak ellenére, hogy élőben teljesen más volt és kicsit sem szimpatikus, most is jó érzés visszagondolni arra az érzésre, amit olyan nagyon ritkán élek át, izgultam, vártam az üzenetét, elképzelt a lehetséges közös jövőt:D

nov. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy beteg. Inkább naiv. Mármint úgy általánosságban. Ahhoz találkozni kell valakivel, és tényleg megismerni, hogy reálisak legyenek a tervei.


Másrészt te sem láttad, nem tudod hogy élőben mennyire jöttök be egymásnak. Teljesen más egy élő találkozás, és ott beszélgetni, mint online. Elsőre azt mondanám, hogy egyikőtök se élje bele magát.

Te szeretnél gyereket?

nov. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mint az exem aztán egyik napról a másikra bele ül a f* ba amikor teheti, off az ilyen csaj jobb egyedül.
nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nekem mindegy, hogy van gyerek vagy sem. Vele és nélküle is lehet boldogságot találni. Még ami fontos infó, hogy egy 5 napja megkérdeztem tőle, hogy szeret engem. A válasz pedig az volt, hogy nem szerelmes egyátalán. Akkor nem értem mire fel továbbra is ez a tervezgetés.
nov. 26. 20:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogyan lehetne szerelmes, ha nem is ismer igazából? Csak érdekli miket gondolsz, és szívesen beleéli magát a vágyott helyzetbe.
nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!