Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a tünetek és viselkedés...

Ezek a tünetek és viselkedés utalhat valamilyen mentális betegségre,vagy mi történik velem?

Figyelt kérdés

Nagyon nyugtalan és pörgős természet vagyok,így muszáj hogy társaságban legyek mert ha nem így van,akkor depressziós leszek és nem bírom a magányt.

Leginkább alkalmi kapcsolatokba menekültem,de most pár éve van egy hosszabb barátság extrákkal kapcsolatom ,amiben a másik fél érzelmileg teljesen elérhetetlen,ha hiv,én rohanok és nem azért,mert szeretném,hanem mert félek az egyedülléttől,és az erős szivdobogastol,magas pulzustol ami akkor jelentkezik,ha semmilyen inger nem történik velem.

Alapjáraton szorongok,ha sokáig nem vagyok emberek társaságában,de ha társaságba vagyok egy központi,kicsapongo személyiség vagyok

Gyorsan megharagszok,és olyankor olyat teszek,amit a másik fél nem tud mire vélni.

Úgy érzem direkt bántanak egyes emberek,és hogy teljesen elvagyok maganyosodva

Holott amúgy nagyon empatikus vagyok,de sokszor inkább türelmetlen.

Mindent azonnal akarok,soha semmit nem gondolok át.

Az se jó,ha társaságba vagyok sokat mert túl porgok,és utána nem tudok lenyugodni

És az sem jó,ha magányos vagyok

Szeretnék igazi törődést de mindig az érzelmileg elérhetetlen embereket vonzom

Esténként nem alszom,hányingerem van állandóan,alig eszek

Néha annyira ver a szívem,hogy muszáj lefekudnom hogy megnyugodjak

A szorongásom miatt nem tudok új emberek felé nyitni,így ezért maradok ebbe a "kapcsolatba"amiben most vagyok

Ezerszer próbáltam megszakítani ,de nem ment,és végül mindig vissza mentem ehhez a srachoz

Mert mellette pörgés van,jó a szex,ami tereli a gondolataimat,mást is csinálunk

De ő meg ahogy jobban kozeledek megbánt,ha meg nem kozeledek O jön utánam.

Sosem lesz vége de nem is akarom,mert akkor jön a magány ,ami teljesen kikeszit.

Nem tudok koncentrálni a nyugtalanságom miatt semmire

Sokszor vagy dührohamom van ,vagy rám tör a siras mert nem bírom kezelni az erzelmeimet,meg amúgy is

Sokszor elhomalyosul minden,és sokszor érzem azt mintha a testemen kívül lennék

Mi folyik velem?23/L


2023. okt. 30. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Borderline.
2023. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!