Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor jöhetnek szóba az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jöhetnek szóba az anyagiak ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Mert persze ''nem számít a pénz'', de egy épelméjű nő sem maradt még együtt egy olyan palival aki hajléktalanná vált. Nyilvánvaló okokból.


Csak mert teszem fel, vannak gazdag, jól kereső, fiatal férfiak is a világon. Akik keményebb tanulással vagy/és munkával olyan életet teremtettek, amire nagyon büszkék. Nem kell rá várniuk 50 évet, hogy ilyet mondhassanak magukról. Értem ezalatt a saját lakást, autót hitel nélkül pl.


Nem akarnak felvágni vele, de azért mégiscsak egy olyan dolog amivel felvághatna, mert többet elért mint mások. Akár tetszik, akár nem.


Szóval, mint nő, hogy reagálnál arra, hogy egy bizonyos férfinek már úgymond ''kész'' az élete és maximum te ''alkalmazkodsz'' az ő életéhez, és nem fordítva?



2023. nov. 30. 10:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Tehát nincs más opció azon kívül, hogy ha eldöntitek, hogy együtt fogtok lakni akkor az nála történne."

Ebbe én nem mennék bele, főleg ha ez így van kijeletve. Ha van olyan opció, hogy soha nem költözünk össze, akkor szerintem az az ideális felállás, de ha nem, akkor itt búcsúznánk el egymástól.

2023. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Azért érdekes számomra ez, mivel ''A Férfi'' mindig úgy van emlegetve egy kapcsolatban, mint az a fél, akinek meg kell teremtenie az abszolút biztonságot a nő számára.


Nyilván csak ennyi nem elég, ezt értem. Csak úgy gondoltam, hogy ez mindenkinél egy jó pont. Ha odaköltözöl hozzá, magad számára is jobban tudsz spórolni azon, hogy nem fizetsz albérletet mondjuk. Csekkeket se feltétlen kell amik a házhoz tartoznak, vagy esetleg nagyon maximum felesbe. Egyedül csak az élelmiszer ami közös kassza.


Szóval ezáltal több pénze marad a nőnek is a saját, és közös szórakozásra is a párjával. Ami az élet lényege. Hogy élvezzük. És ne csak a kapcsolat elején.

2023. dec. 4. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!