Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár találkozó után csökkent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár találkozó után csökkent az online beszélgetések száma. Az volt a válasza, hogy rosszkedvű/depressziós mostanában. Igaz lehet?

Figyelt kérdés

Az elején tök sokat beszéltünk, találkoztunk párszor és elkezdett eléggé csökkenni a netes beszélgetések száma.

Ha én nem keresem akkor ő sem.

Ezt szóvá tettem neki és az volt a válasza, hogy depressziós, levert.

Mikor megkérdezem hogy miért akkor az a válasza, hogy majd hamarosan jó kedve lesz, megoldja.


Tényleg depresszió/rossz kedv lehet a háttérben vagy képbe jött egy másik pasi?


nov. 30. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából bármelyik lehet, nem ismerjük a mentális egészségét. Kérdezd meg, hogy esetleg tudsz-e valahogy segíteni neki, ilyenek. Ezzel biztosítod róla, hogy számíthat rád, nem vagy érdektelen feléd. Ha más pasi van a dologban ez a segítőkészség egy idő után zavarni fogja és úgyis lekoptat majd
nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"majd hamarosan jó kedve lesz, megoldja"

Gondolom, nem veled tervez, majd mással oldja meg.

nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Én csak azt nem értem hogyha depressziós akkor minek ismerkedik valaki! A másik embert hülyére veszi azért, hogy neki jobb legyen egy ideig. Önző viselkedés. Tehát szerintem cseszél rá nagyon gyorsan.
nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Azért ismerkedik, mert valójában nem depis, hanem le akarja rázni a kérdezőt.


Egyébként lehet, hogy ugyanazzal ismerkedtünk, mert esküszöm, hogy engem is ugyanezzel a dumával ráztak le. :)

nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Igen lehet depi is ez mellett meg az hogy te nem tudod feldobni.

Depi mellett pedig kedvet lehuzó emberek, szoval a kettő igy együtt az sz.r.

nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!