Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtegyem az első lépést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem az első lépést?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az iskolában, akivel már kb. egy éve szemezgetünk, de még nem jött oda hozzám soha, pedig lett volna alkalma rá.

Sajnos nincs közös ismerősünk, és nem is egy szakon vagyunk, valamint soha nem beszéltünk még, a folyosón szoktam látni, de a lényeg, hogy valahogyan megtudakoltam a nevét. Ő viszont ugye egyáltalán nem tudja az enyém.

Bekövessem ennek ellenére Instagramon? Nem túl creepy, hogy így a semmiből megtudtam a nevét és még ráadásul be is követem? Vagy várjak hátha kezdeményez élőben vagy mit tegyek? Vagy en kezdeményezzek nőként is akár?

Tartok attól, hogy nem követ vissza és utána kínos lesz összefutni.



2023. dec. 1. 22:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

egy éve, aha... ha egy pasi annyit nem tesz, hogy kezdeményez, akkor mégis mit várhatsz tőle...

feleslegesnek tartom a fantáziálgatást és tervek szövögetését. ha elég tökös lenne és érdekelnéd, megszólítana.

2023. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy fél ő is a visszautasítástól nem?
2023. dec. 1. 22:58
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

"Van egy fiú az iskolában, akivel már kb. egy éve szemezgetünk, de még nem jött oda hozzám soha, pedig lett volna alkalma rá."


Nem kezdeményez, mert nem kellesz neki! Ha nézni mer akkor nem igaz, hogy félne beszélgetni veled, más lányokkal foglalkozik, ilyen egyszerű.

2023. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Bekövetni attól még simán bekövetheted. Attól nem válik kínossá semmi, ha utána mondjuk úgyse beszéltek soha. De egy próbát megér; inkább, mint utólag azon filózni, hogy mi lett volna, ha...

Az pedig nem biztos, hogy nem érdekelnéd, csak mivel semmi ismeretség/közös ismerős nincs köztetek, ő is hiheti azt, hogy te nem érdeklődsz iránta.

Mindezek mellett viszont a korotakat is jó lenne tudni, mert az sem elhanyagolható, ha megfelelő segítséget, tanácsot vársz. :)

2023. dec. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én 20 éves vagyok ő pedig 27 körüli lehet.
2023. dec. 2. 03:57
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Akkor az is lehet, hogy túl fiatalnak tart téged, és azért nem lép. Arról nem beszélve, hogy ha egyetemen vagytok, akkor ennyi idősen simán lehet doktorandusz és óraadó is például, akkor egy hallgatóval nyilván nem fog kezdeni, még akkor se, ha más szak.
2023. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom tudja-e még soha sem beszeltünk.
2023. dec. 2. 13:10
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem hagyd békén inkább.
2023. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Az első lépést afelé, hogy soha többet rá se nézel nyugodtan. Vagyis tőle távol, de felé ne, mert nyilvánvaló, hogy nem vagy az esete annyira, hogy magától közeledjen feléd. Ne égesd már magad fölöslegesen ha nem muszáj.
dec. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Ne.
dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!