Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnőm zavarja, hogy barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm zavarja, hogy barát vagyok az exemmel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt akarja, hogy megszakítsam vele a kapcsolatot, holott már 10 éve barátok vagyunk és rengeteget segítettünk egymásnak.
dec. 6. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Barátnő váltás rád férne.
dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Egy társaságban maradtunk az exemmel. Ott voltunk egymás esküvőjén. Bekapcsoltuk a barátságunkba a házastársainkat. Másképpen nem működik.
dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt?

Elejétől kezdve zavarja? Az ésszerű az az, hogy össze se jövök olyannal, hogyha ez engem zavar.

dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj, de engem is zavarna, ha a férjem az exnővel bratyizna állandóan. Számomra a múltnak a múltban a helye, mélyen a szekrény mélyén. Keress olyat, akit nem zavar, mert ennek így semmi értelme.
dec. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincs nyíltan felvállalva, nem mutat be neki engem, akkor nem tudnám elfogadni. Ellenkező esetben is zavaró lenne, de függne attól, hogy mennyire gyakori a kontakt köztük.
dec. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Yep, bővítened kellene az exeid számát... - a mostani csajoddal is. Aki ennyire nem bízik benned az később sem fog megváltozni. Folyamatosan be fog mindenért támadni, hol az exedért, hol azért mert mással kommunikálsz, hol azért mert szerinte biztos flörtölsz mással és nekiáll ellenőrizgetni, követelőzni.

Nem nőtt még fel fejben a csajod. Ha nem akarod játszani a pszichomókust, vagy a gyógypeduszt akkor lécelj le amíg nem késő!

dec. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Te is tudod hogy azért vagytok még jóban mert egymás tartalékai vagytok. Ez nem barátság hanem csak valamiért akkor eltávolodtatok de úgy érzitek a másik az igazi csak addig még kiélitek magatokat. Persze hogy zavarja. Főleg ha mondjuk be sem mutatod őket egymásnak, mert nem akarod, hogy az exed aki amúgy a jelenlegi szerelmed is lásson mással mert akkor kevesebb eséllyel jöttök újra össze vagy dughatod meg még egyszer.
dec. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
A barátom több mint 20 éve elvált, a gyerek felnőtt, külön él, de még mindig kapcsolatban vannak a volt feleségével. Azt szerette volna, ha mi összebarátkozunk, de én erre nem voltam hajlandó. Nem várom el tőle, hogy szakítsa meg a barátságot, de ennek megvan az ára. A kezdetben komolynak induló kapcsolatunk most már csak barátság extrákkal.
dec. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8 válaszolva....

Nekem pedig ez a trükk jött be. Az exem és a mostani párom látni sem bírta egymást, a mostani nagyon aggódott, hogy újra összejövök vele, 10 évet voltunk együtt. elmagyaráztam neki, hogy pontosan tudjuk miért mentünk szét és nem akartunk rajta változtatni. amikor beszélgettek egymással és megértette, hogy nincs mitől félnie még tanácsot is kért. 8 évvel fiatalabb, versenyezni akar a másik nővel de azt sem tudja melyik versenyszámban. Ma már ott tartunk, hogy heti rendszerességgel beszélnek egymással, van egy közös vállalkozásunk amiben mindhárman dolgozunk, megbékéltek egymással.

Szerintem a féltékenykedést csak úgy lehet rendezni ha személyesen beszél a két fél egymással, 5 perc őszinte beszélgetéssel rendet lehet tenni vagy ha az ellentétek nem csitulnak meghozni a végleges döntést.

dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a #7-esnek igaza van. Ha másképp nem is, de tudat alatt ez a helyzet. Lehet ezt magyarázgatni, de ez akkor sem egészséges. Remélem, a barátnőd meg7nj
dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!