Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet zavarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet zavarja, hogy vannak lánybarátaim?

Figyelt kérdés

Amikor találkozok egy adott lánybarátommal, mindig írogat, hogy mit csinálunk meg hogy felmentünk e hozzá (volt rá példa, hogy felmentünk hozzá mint, hogy kint fagyoskodjunk).stb. stb. Azt mondta fura neki meg zavarja, hogy én más lányoknál vagyok.

Múltkor egy másik lánybarátom megkérdezte, hogy nálam aludhat e, mert lekéste a buszát és nem tud hazamenni. Barátnőm, akkor pont nálam aludt és ő is belement, hogy ott aludjunk. Van egy nagy ágyam és keresztben aludtunk én a szélén barátnőm középen a lánybarátom meg a másik szélén.

Barátnőm előbb ment iskolába a lánybarátomnak később kellett, de elaludt aztán délben ébredtünk fel (munkakereső vagyok így nem kellett mennem sehova).

Megkajáltunk utána elindítottam egy filmet néztük egy darabig aztán lánybarátom ment is haza. Nem történt az égvilágon semmi, nem csalnám meg barátnőmet.

Elmondtam neki, hogy mi meg, hogy volt én bolond gondolván nem csináltam semmi rosszat és megsértődött barátnőm, hogy én más lány mellett aludtam (kb 1,5 méter volt köztünk). Aztán meg azon, hogy mi együtt filmeztünk és, hogy ugyan azt csináljuk mint amit vele szoktunk annyi kivétellel, hogy nem csókolózunk. Semmi oka nem lenne a féltékenységre, heti 7 napból 5 napot együtt vagyunk, mindent megadok neki és szeretem, imádom. De nem fogom egy lánybarátommal sem megszakítani a kapcsolatot. Szerintetek mi tévő legyek? Ez már nem az első alkalom és valahogy nem igazán esik jól felőle, hogy ennyire nem bízik meg bennem. (Persze azt mondja, hogy megbízik…)



2022. jan. 13. 09:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha én lennék a barátnőd már nem lennél a pasim.
2022. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

Engem is zavarna, ha a barátnőm a barátjaival (is) szórakozna. Nagyon fennáll a megcsalás veszélye. Főleg nem engedném, hogy ő aludjon középen.

Ffi.

2022. jan. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Ez tényleg k.rva gáz:D

Gondolom téged cseppet sem zavarna, ha a fiúbaratokkal aludna egy ágyban:D

2022. jan. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem zavarna mivel megbízom benne. Főleg úgy nem zavarna, hogy ha nem tehetne róla, mert nem ébredt fel délig egyáltalán. Alvás közben mégis honnan tudja az ember, hogy elment e már az adott illető?
2022. jan. 13. 10:10
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem zavarna, mert ugyanúgy állok az ellenkező nemű barátságokhoz, mint az azonos nemű barátságokhoz, nálam nincs különbség és ami belefér az azonos nemmel, az belefér az ellenkező nemmel is. A párom ugyanígy gondolja. Viszont ez rajtad egyáltalán nem segít, mert szerintem az emberek többségét ez zavarni fogja, mert úgy érzik ez már túllép egy határt és túl intim - ez teljesen jogos a részükről, a barátnőd részéről is. Nem a bizalomról van szó, hanem arról, hogy számára túl közeli és túl intim a barátságotok és emiatt rosszul érzi magát. Nem fogod tudni megváltoztatni a gondolkodásmódját, mint ahogy ő sem a tiédet, szóval el kell döntened, hogy vagy visszafogod ezeket a dolgokat és teszel némi távolságod közéd és a lánybarátod közé, vagy lezárod a kapcsolatod és legközelebb olyan nővel jössz össze, akinek ezek a dolgok ugyanolyan természetesek, mint neked.
2022. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Én teljesen megbízok a barátomban, akinek szintén vannak lánybarátai, de ez amit te csinálsz, nálam nem férne bele, bocsi. Nem azért, mert féltékeny típus vagyok, hanem azért, mert nálam ez egyszerűen kimeríti a barátság fogalmát. Van, akinek semmit nem jelent, hogy más csajokkal alszol meg ilyesmi, de a párod ezek szerint nem ez a kategória, nem illetek egymáshoz.
2022. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%

24 éve vagyok férjnél, összebarátkoztam egy férfivel, elmeséltem a férjemnek milyen jókat dumálunk, facen ismerősök lettünk, írtunk messengeren, mutattam a férjemnek is. Nem volt köztünk semmi, csak barátság.

A férjem megállította a férfit az utcán, hogy nem szeretné ha beszélgetnék, és többet ne is írjon nekem.

Pedig én őszintén elmondtam mindent a férjemnek.

2022. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
#7 Ez teljesen más. Ha hozzád is feljárkálna meg egy ágyban aludnál a barátoddal, érthető lenne a férjed reakciója, de így csak azt lehet rá mondani, hogy egy féltékeny, önbizalomhiányos pöcs.
2022. jan. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
36%

7 vagyok. Igazad van 8 #.

Nagyon féltékeny. Olyan mintha börtönben élnék. Azt hiszi a tulajdona vagyok, birtokol.

2022. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Hát amit ti műveltek barátság címszó alatt, az bocs, de a legtöbb normális embernek sok lenne. Nekem is vannak ellenkező nemű barátaim, nem így járok el velük szemben, mikor van párom. Sokkal nagyobb a transzparencia.



Szegény lány csak annyit lát ebből, hogy random pitsákkal héderezel, akikkel kiközösíted őt.

2022. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!