Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Engedjek a csábításnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjek a csábításnak?

Figyelt kérdés

40 éves elvált nő vagyok. 2 éve vagyok egyedül, ezalatt volt egy 3 hónapos "kapcsolatom", de semmi komoly. Elvagyok így egyedül, de bevallom hiányzik a szex. Hiányzik hogy valaki nőnek tartson, és néha a közelemben legyen, megöleljen, meghallgatja dolgaimat stb.

Nincs a környezetemben senki olyan aki megfelelne,nincs semmi extra, csak normális, őszinte, férfi legyen, hasonló mint én. Én várom türelmesen, nem keresem, majd jön...

De mint mondtam, hiányzik egy férfi közelsége.

Van valaki aki igen csak vonzó a számomra, de ő nem illik a képbe akit képzelek magam mellé, túl fiatal...24 éves! De nagyon vonz,nemtudom megmagyarázhatatlan, és én is őt, már ez kiderült. Többször mondta nekem, hogy gyönyörű vagyok. Ez csak testiség lenne kizárólag! Ti belemennétek vagy szerintetek nagyon gáz?


dec. 10. 18:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem gáz, mindent bele.
dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Én nem mennék bele.
dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, belemennék.
dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én bele mennék. Elvált vagy vagyis szabad miért ne engednél a vágynak? Ha kihagyod lehet megbánod.
dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló szituban férfi részről. 2 évig tartott, hatalmasokat szexeltünk.
dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

sex ok miért ne jól megdug és kicsit javul a helyzet.


lehet hogy ha ki éled a szexuális energiákat jobban tudsz arra figyelni hogy szerelmet találj.

dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

Fel mernéd vállalni egy idő után?

Ha nem akkor ne menj bele.

Csak akkor ha kizárólag szexelni akarsz nagyokat

dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem vállalnám fel! Kizárólag szexuális vonzalomról van szó.
dec. 10. 21:26
 9/17 anonim ***** válasza:
Ami a hálóban történik, ott is marad. Szerintem éld meg a vágyaidat.
dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Most kirazott a hideg ettol a 24 evtol, mivel 50 eves nokent pontosan ennyi idossel volt eletem legszebb szexe. Vagy gondolatolvaso, vagy en ereztem meg, kivel kell talalkoznom. Julianak ereztem magam, es en erre vagyok, a tinikorban meg nem elt erzesekre. Mellette alkalmi szex volt tele erzesekkel.

De elnezest, ez a te torteneted. Meg szep, hogy menj bele. Ha o nem lenne, akkor meg igenis tarskerso app-en probalnam. En ott szoktam.

Raadasul aki idosebb, nem biztos, hogy attol benott a feje lagya vagy tapasztaltabb.

Ha igy erzel, tedd.

dec. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!