Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin ez tortent. Lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin ez tortent. Lesz folytatas vagy csak tul aggodom?

Figyelt kérdés

Tinderen matcheltunk. Irtunk kb 1 -2 honapig , kisebb kihagyasokkal.


12.én elmentunk randizni... setaltunk. Sokat beszelgettunk. Elvitt egy rooftop barba is, szerintem jol kijottunk. Aztan kerdezte hogy ha akarok akkor nala aludhatok . (Mert en videkrol utaztam fel pestre es volt elotte dolgom is pesten es igy jott a tali osze.)

Ragodtam egy kicsit es vegul igent mondtam miert ne.

Aztan a barbol elmentunk neki volt egy talalkozoja , meg nekem is. Aztan kesobb osszefutottunk . Vacsoraztunk. Filmeztunk. Elegge felenk volt. Azt is megkerdezte h megcsokolhat e.

Aztan kesobb le is fekudtunk..

Ez miatt aggodok h belefer e vagy nem?

Masnap haza mentem es annyit irt h irjak mikor erekhaza. Aztan mar nem igazan irt.

Rakovetkezo nap az az ma pedig 14. felkoszontott de csak ennyi.

Kerdeztem h sikerult a vizsgaja ezutan de megsem nezte pedig fent volt. Lehet elfoglalt vagy ghostingol?



dec. 14. 21:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
40%

Ez ghosting.


Nem voltal meggyozo az agyban!

dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
19%
Ezek szerint nem teljesítettél valami jól. Nagy jövőt nem jósolok nektek.
dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Mielott haza mentem egyikunk se jelzett vissza h jo volt egyutt...

Lehet ez volt a baj es azt hiszi h nem ereztem jol magam?

dec. 14. 21:52
 4/34 anonim ***** válasza:
81%
Első randin szex, általában lekoptatós.
dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Te ki vagy a sztoriban?
dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ehet csak ennyit akart. Helybe jöttél, ott voltál. Ö viszont nem akar utazgatni.
dec. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, ö a fiu.
dec. 14. 23:01
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
Hát butaság volt egyből odaadtál mindent. Mostmár mi értelme van?
dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Remenykedek... mast nem tudok tenni
dec. 14. 23:18
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Az a pasi, aki tényleg elfoglalt, az szólni fog róla, hogy mégcsak véletlenül se legyél kétségben. Ha már az elején kérdőjelek vannak, meg alig ír, az azért van mert nem akar. Ne fűzz hozzá sok reményt. Azért remélem a szex jó volt legalább. :)
dec. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!