Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a pasi fixen rendetlen/igén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pasi fixen rendetlen/igénytelen?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy elég furi élményem. A pasi tök igényes külsőre, esetem. Eljutottunk addig, hogy már felmenjek hozzá a lakására.


Az este egy pontján elmentem meglatogatni a mosdót, nem vittem be magammal a kis táskám. Hanykolódott a mosdónkagylón egy wc papír guriga de kb. 4-5 ilyen kis kocka tekercs lehetett össz rajta, szóval rohadt kevés minimalis.


Mondom nem hozom magam cikibe, emiatt nem kérdezek kifele elkezdtem keresni. Megnézegettem minden bútort sehol semmit nem találtam. Egybe volt wc fürdő.


Amikor mar feladtam kikérdezek azt mondja "elfelejtett venni TEGNAP"...


Most komolyan, ennyire ad a higiéniára?


A lakása se volt patyolat, de nem is volt annyira vész.


Mit gondoltok? Ez nagyon gáz szerintetek is?



dec. 15. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet elfelejteni venni WC papírt? Te miért nem viszel magaddal intim kendőt a mosdóba?
dec. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vittem magammal be a kis táskám amiben az volt. Írtam.
dec. 15. 09:51
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Te milyen vagy higiéniai állapotra? Lehet hogy ennyi az igénytelensége, de a nők sokkal igénytelenebbek. Tapasztalatból mondom nem kitalálom. Volt hogy a tampon a radiátor között volt úgy oda rakja, véresen. Konyhában ragadt minden pohár alja, a S koszrol ne is írjak. Vannak egyedülálló pasi, férfi barátaim, be lehet menni hozzájuk bármikor. De ellentétben a nőkkel: ne nézz szét "reggel" nem volt időm össze takarítani! Mikor látszik hogy fel mosva nem volt ebben az évben. Miről is beszélsz!!!!!
dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Na ha te elfelejtetted a táskát, ő miért nem felejtheti el a WC-papírt?

Te otthon mennyire vagy rendezett? Ne mondd hogy tökéletesen villog-billog minden.

Természetesen ha igazából nem tetszik a randipartner akkor búcsúzz el tőle. Nem kell ahhoz mondvacsinált indokokat kitalálni.

Szőrszálhasogató vagy.

Szerinted mennyi férfi tűrné el hosszú távon? Elárulom, hogy nulla.

Tehát vagy változtatsz az ítélkező mentálitásodon, vagy egyedül végzed...

dec. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3: Én ügyelek a higirniára. Lehet más nők igénytelenek, de én igényes vagyok. Nem kell az általanosítás. Rosszmájú vagy.
dec. 15. 10:17
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Már megtanultam elfogadni, hogy a férfiak általában trehányabbak, és ezt tudom tolerálni, ha más területen kompenzál. Esetedben én erre csak legyintenék, max azon akadnék fönn, ha csokis a csésze, vagy körbe van locsolva.
dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kitana. ***** válasza:
84%
Ez nem igénytelenség, bár vehetett volna, ha előre tudja, hogy megy hozzá valaki, amúgy meg simán el lehet felejteni akármit venni. Ha azt mondod, ezen kívül nem volt vészes a lakás, akkor nem értem a gondot, menj fel még párszor hozzá, nem hiszem, hogy egy alkalomból meg lehetne ítélni, mennyire igényes az otthonára.
dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#4: Mert jóhiszeműen azt gondoltam alap dolog egy mosdóban a wc papir és lesz. Rendezett az otthonom, ha valaki jön mindig odafigyelek a részletekere is. Nem kell kiforgatni a szavaim, írtam, hogy tetszik a randipartnerem.
dec. 15. 10:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj kérdező én megértelek. Egyszer randiztam (vagyis több randi volt nyilván) egy pasival, aztán felmentünk hozzá . El kellett mennem pisilni és a wc kagyló tele volt dobálva használt wc papírokkal , amikkel pisilés után a pötsét törölte meg, de nem volt lehúzva , így a hugy is állt a kagylóban mondva, hogy minek húzza le minden pisilés után, megvárja a 3-4-5 alkalmat és utána szokta. Hát többet nem nagyon volt vele kedvem találkozni.
dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!