Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szeretek egy fiút és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy fiút és elvileg ő is engem de mindenki azt mondja hogy csak azért kellek neki hogy legyen barátnője! Akkor most a szívemre hallgassak vagy a barátaimnak van igaza?

Figyelt kérdés
2008. jan. 7. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ööö hát szentem ezt itt senki se tudja szerintem kérj meg egy másik lányt hogy valljon neki szerelmet és akkor majd eldől, de te ismered a fiút, te látod, azér ha valaki szerelems beléd azt észre lehet venni
2008. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nem mindig lehet észrevenni!

amíg vacilálsz h járj e vele addigtelik az idő aztán amikor rájössz h szereted és akárhogyis de te járni szeretnél vele akk már eltelik annyi idő hogy ő már vagy feladta vagy még mindig "kűzd"!és ilyenkor van az hogy meglátod h télleg szeret vagy a bnőiudnek volt igaza.


sztem járj vele

ha szereted

az a fontos h te mit érzel

ha szereted és ő járni akar vele akkor min gondolkodsz?

nem hiszem h csak azért h bnője legyen

és ha mégis akk mivan?

örülj h téged szeretne bnőjének

am ha csak azért h lássák h van barátnője akk azt a járás során úgyis látod és max szakítasz vele

szval veszteni valód igazából nincs


de gondold el:ha most nemet mondasz neki és őt késöbb mással látod akkor mit fogsz érezni??

azt h mekkora hülye voltál hogy elszalasztottad amikor téged akart

am a fiuknál nincs ilyen nagy logika h valamiért járni akar valakivel

:D

járj vele!!!

persze nem parancs

de lehet h szeret téged igazán szívből és rólad álmodik és minden vágya h veled legyen

és ha szereted akk te is így vagy ezzel

bocs az ismétlésért de mindekettőtöknek rossz ha most nemet mondasz


soxerencsét


pussz

2008. jan. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem próbáld ki! Mit veszíthetsz?
2008. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!