Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szívemre vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés

Van két lány a suliban,. Az egyik egy nagyon jól néz ki, s ő nagyon bejön nekem, s talán egy kicsit én is neki. De a másik, szintén egy helyes lány, de ő kicsit szerényebb, típus, s ő is bejön, s olyan érzésem van hogy neki is bejövök, de neki jobban mint az előzőnek. És az most a baj hogy én eredetileg az előbbivel szeretnék valamit alakítani, mert úgy érzem hogy ő kell nekem, de szerintem rajtam kívül még nagyon sok mindenkinek tetszik, s ha a szívemre hallgatok őt választom. Viszont ha az utóbbit választom lehet hogy jobban járok, s olyan érzésem is van hogy lehet vele jobban meglennék mint az előbbivel, s ha az eszemre hallgatok őt választom.

Szóval csak attól félek hogy ha az eszemre hallgatok akkor azzal hogy nem a szívemre hallgattam, így cserbenhagyom a becsületem, s az fog járni egyfolytában a fejemben hogy ez nem férfias dolog hogy egy olyat választottam aki szinte csak úgy az ölembe húlott és nem egy olyat akiért harcoltam.


2008. okt. 9. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szió. melyikbe vagy szerelmes? leirasod szerint az elsobe.

valaszd őt.

mondjuk az is megoldás, ha megismered mindkettot picit jobban, es leteszteled, melyik nélkül nem lennel kepes meglenni, melyikre gondolsz tobbet..na, o lesz az igazi :D

2008. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindkettőt ismerd meg jobban és utána kialakul majd egy két mindkét lányról és könnyebb dönteni!
2008. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, az tényleg jó ha meg tudod előtte egy kicsit ismerni őket, anélkül persze, hogy bármelyiknek a lelkébe belegázolnál. Én valószínűleg inkább (női szolifaritásból) azt javasolnám, hogy a szerényebb, nem annyira "menő" csajt választanám, ha másik sokaknak bejön, még a végén te maradsz hoppon! Ha az elsőt a kölső alapján választanád, és ahogy írtad a másikkal jönnél ki jobban, akkor mindenképp őt válaszd! De ne rágódj sokat, beszélgess egy kicsit mindkettővel, aztán hajrá
2008. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat a helyesírási hibákért (mielőtt valaki megszólna érte) sietek, elgépelem...
2008. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az elsőt vsz. nagyrészt azért választanád, h tied legyen a dicsőség, h megszerezted a legmenőbb csajt. Az ilyen túl menő csajok nem szoktak komoly kapcsolatban gondolkodni általában. Én a helyedben a másodikat választanám. Persze ha te komolyat szeretnél..
2008. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A szíved helyett nem inkább a farkad vezet meg az egód? na mind1 nem akarok bunkó lenni de sztem pont fordítva van, mert ha nem akkor nem értem mi a problémád. Nem vagy szerelmeg egyik lányba se mert akkor nem ezen az oldalon kérdezgetnéd tőlünk h melyiket válaszd.
2008. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem aszívedre hallgass!!! Az én barátom sem tudta először eldönteni mi legyen köztünk aztán végül is szívére hallgatott! hát most boldogok vagyunk eggyütt!! :) Ne parázz ilyeneken tedd azt amit a szíved súg!
2008. okt. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a szerényebbik csajszit válaszd;)
2008. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a szívedre aranyom a szívedre!:-)
2008. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
NE a farkadra,,,oks?
2008. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!