Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy srácba. Mit tegyek, kire hallgassak?

Figyelt kérdés

15/L

Nagyon sok közös van bennünk, mindig nevetünk, és szoktunk zenéket hallgatni is néha. Ugyanaz a zenei ízlésünk.

Már fél éve ismerem, egy edzésre szoktunk járni, és sokat beszélgetünk. De nem merem elmondani neki az érzéseimet, mert szégyenlős vagyok. Szerintem neki is bejövök.

Uncsinővérem is néha lejár, és ő azt mondta, hogy simán mennyek oda hozzá, és mondjam el neki spontán a dolgot.

Anyukám szerint várjak még...

Lehet hogy ő sem meri még elmondani mit érez, és tulajdonképpen egymásra várunk?

kire hallgassak, mit tegyek?

;;;;


2009. jan. 24. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom hogy mondani könnyű, (megtenni már nehezebb) de szerintem is menj oda hozzá, és mondd meg neki. Persze ne rögtön, hanem kezdjetek el valamiről beszélgetni és úgy... A barátságát biztos nem fogod elveszíteni, és ha szerinted neki is bejössz, szinte biztos hogy ő is így érez, és majd boldog lesz ha elmondod neki :) Lehet hogy ő sem meri elmondani, pedig ugyanígy érez...
2009. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Régen még az volt a szokás, hogy a fiúnak kell venni a bátorságot(mivel ő tartozik az ún. erősebb nemhez), meg hát neki kell/ene meghóditania téged, és nem forditva. Manapság viszont eléggé megfordult ez.

Inkább a régi megoldás hive vagyok, pedig 21 évesként nem tartozom még a régi generációhoz.

Az úgy sokkal szebb lenne, és később kellemesebb élmény volna, ha ő kérdezné meg, hogy járjatok-e és te igent mondanál, mint az, hogy odamentél hozzá, és te mondtad el az érzéseid. És mi lenne, ha visszautasitana? Gondolom olyan szégyenérzésed kerekedne, hogy menten a föld alá bújnál legszivesebben. Mondom: ez csak az én véleményem, a döntés viszont a tiéd.

2009. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Régen a férfi szedte föl a nőt, állítólag. Szerintem pedig nagyon jól el lehet hitetni a pasival, hogy ő volt, holott nem...


Szerintem éreztesd vele, hogy bejön, esetleg tegyél utalásokat. Ezekből ugyan nem értenek a férfiak, de azért bátrabbak lesznek.

2009. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anyukákra nem szabad hallgatni, tőlük örök életedre szűznek és érintetlennek kellene maradnod.

Miért félsz odamenni? Valószínűleg nem fog egy nagy késsel neked esni.

2009. jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

tudom, csak elég kínos lenne, ha mondjuk rosszul gondolná, és visszautasítaná.

mondjuk ilyen még nem történ:P

De ha mégis fog?:S

2009. jan. 25. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!