Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit költenél első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költenél első randin egy nőre?

Figyelt kérdés
dec. 30. 13:35
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon minimum egy kávé és üveg víz árat.
dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem max 10-15.000 Ft. Ebbe belefér az esetleges útiköltség, apró ajándék vagy akár kávé, vagy valami kaja is, ha épp cél lenne a közös étkezés első randin, ami szerintem nem a legjobb ötlet, de hát kinek mi..


Többet nem érdemes, mert abból már úgy érezheti, hogy meg akarod venni vagy ezzel akarod lenyűgözni. Meg nem lesz attól "jobb" a randi, hogy most elköltesz a másikra 50.000 Ft-ot, ha amúgy nem lenne jó.

dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell elhivni olyanokat randira akik neked nem èrnek semmit. Aki meg igen azt neked kell tudni ha el is utasit majd hogy mennyiért érte meg akkor is egy esély.
dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
7%

Kb 1000-1500 forint. Egy limonádé, kávé vagy fagyi vag yilyesmi ára.

Felajánlom, hogy fizetem, de kissé elvárás, hogy magának fizesse. Felnőttek vagyunk és az én nőm ne legyen függő helyzetben.

És 1-1.5 óránál ne legyen hosszabb.

dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
10%
40000 Ft körül
dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
73%

#4

Nagyon súlyos eset vagy :)

dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
8%

4es vagyok, aki lepontozott, leírhatná, ohg ymiért.

És miért van felpontozva az, aki 10-15ezret elverne egy olyan emberre akit nem is ismer, az egész lényege, hogy lássák egmyást, felmérjék egymást, és simán van rá nem kis esély, hogy hamar mindketten inkább offolnák a dolgot.

Első randiról volt szó, nem a sokadikról.

dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
0%
5. szimp
dec. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
8%

Valaki betrollkodja, hogy 40 ezer forintot költene csak a nőre az első randin, és ezt felpontozzák. Valaki meg leírja, hogynem tolná túl, hiszen lehet, nem is lesz folytatás, azt meg lepontozzák.


:D

dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
76%
#4 na az biztos, hogy veled nem sok nő menne második randira. Akinek fáj meghívni egy nőt egy 1000 forintos valamire, az inkább maradjon a jobb kezével kapcsolatban :D Lúzer.
dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!