Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha találkoztok valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha találkoztok valakivel, de úgy érzitek a randipartneretek nem viszonozta, és nektek szimpatikus volt beszélgetnétek még vele vagy hagynátok?

Figyelt kérdés
jan. 3. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Régen mindig próbálkoztam addig amíg szánalmas nem lettem, de már egy ideje nem csinálok ilyet. Minek alázzam magam? Ha úgy érzem, valaki nem akar ismerkedni, csak én, akkor hagyom, ha akar, úgyis keres.
jan. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a randipartner nem szimpatizál veled? Miből gondolod? Keresett a randi után?
jan. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugy lennék vele nála a labda. Vagy tesz értem hív akar meg stb ha nem akkor megette a fene
jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a pasi nem keres randi után, akkor hagyd, ne alázd magad.
jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én hagytam, azt gondoltam mire várjak.

De ismerek olyat aki évekig türelmesen várta, hogy végre észrevegye a másik, hogy ő a főnyeremény, ma már családot alkotnak.

jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!