Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedési fázisban szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési fázisban szerintetek gond, ha nincs üzenet váltás mindennap?

Figyelt kérdés

Volt már pár találkozó, és már szóba került a következő is.

Tudom, hogy épp elfoglalt a másik. Gond, ha nem beszélünk mindennap?


jan. 6. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen
jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kitana. ***** válasza:
100%
Akkor gond, ha az elfoglaltság csak kifogás. Simán rá lehet fogni, miközben a másikat igazából nem érdekled annyira, csak úgy van vele, ha összejön így is a dolog, akkor végül is mindegy, neki megfelel úgy is, meg ha nem, az is. Csak ez esetben nyilván nem az élete párját látja benned, hanem unaloműzőt. Legalábbis én így voltam azzal, akivel néha beszéltünk, néha találkoztunk, bár egyikünk sem komoly kapcsolatot tervezett, de mondjuk nekem kicsit sok volt, amennyit írt, így néha én is kimagyaráztam valami szöveggel, hogy miért másfél nappal később válaszoltam. Közben meg szimplán nem volt kedvem hamarabb.
jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is...ha pár mondatot is, de valami kommunikáció legyen.

N 31

jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gond hogy nem veszem komolyan akkor nem.
jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt minden nap, inkább kétnaponta.

33N

jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezzel ezt jelzed:

1) Van fontosabb dolgod, mint ő

2) Vagy szimplán nem érdekel

3) Nem tudsz elköteleződni vagy komolyan venni a másikat

jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagy baj. Mindennap kell, egy kapcsolatban is. A randizási fázisban azt kell adnod, amit a kapcsolatban is adni fogsz. Én elvárom a mindennapi beszélgetést. Ritka az a munkahely, ahol tényleg annyit kell egyben lehúznod teló nélkül, hogy napokig ne tudj egy mondatot sem írni :D
jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szoktam üzenni a páromnak, ha menni kell.
jan. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem a tartalom miatt, hanem ismerkedesi fazisban, mikor bizonytalan, akkor plane biztositani kell a masikat, hogy itt vagyok. Nem chat de egy nyomorult jo reggelt, emoji, jelzes mindenkinek megy, aki nem intenzivosztalyon fekszik.
jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!