Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másoknak miért megy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak miért megy ilyen gyorsan a váltás?

Figyelt kérdés

Az exemet kiraktam, rá pár hónapra lett valakije amit véletlen láttam meg. Ismerkedtem egy sráccal, a volt csaja megcsalta, visszaakart menni hozzá de a srác nem engedte. Szakítás után a csaj talált valakit 2 hónapon belül akivel már egy éve együtt van és ez csak pár példa….csomóaknál látom hogy vége a kapcsolatnak, és lesz más. Nekem miért nem?? Exemet kiraktam, kihevertem volt egy komolyabbnak induló ismerkedésem de nem lett szerelem. Azóta is stagnálok, több mint egy éve vagyok szingli. Én sose bántottam/csaltam meg senkit, sokan ismernek, tehát végülis csak szerencsétlennek tartom magam hogy senkit nem találok. Nem a külső/kinézet, vagy a személyisegem tartom gondnak.

Mègis fáj hogy mások megcsalják a másikat, semmibe veszik de nekik jut boldogság, én rendes vagyok, megértő, teret adok, nem erőlködök, de engem még igazán senki nem szeretett, hiába volt kapcsolatom …nem szerettek vagy kicsit is rajongtak értem

Hogyan változtassam meg a választásom? Vagy tényleg létezik hogy valaki nem érdemli ezt meg? Annyian mondják hogy milyen iszonyat kedves vagyok, jó humorú, szép, meg milyen jó a kisugárzásom, mégis maganyos óráimban arra gondolok ha ez mind igaz lenne nem blfaszkodnék itt, hanem rég lenne egy kölcsönös szerelmen alapuló kapcsolatom..



2023. jún. 10. 19:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Melyik választásod akarod megváltoztatni?
2023. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy hogyan válasszak jó párt, mert mindig olyanokat találok akik nem tudnak szerelemből szeretni/egyéjszakást akarnak/vagy nem szeretnek igazán. Miközben nem olyan a viselkedésem , hogy ezeket az embereket vonzam
2023. jún. 10. 19:39
 3/28 anonim ***** válasza:
40%

Az első szabály, hogy senkinek egy szót se a klubról. A második szabály, hogy senkinek egy krva szót se a klubról.


A harmadik szabály: a hisztizés, mások hibáztatásának abbahagyása.


Amúgy szerinted ha 'nem olyan a viselkedésed' akkor miért vonzod ezeket az embereket? Elárulom: azért mert olyan a viselkedésed.

2023. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Persze, mert gondolom ennyiből megtudod ítélni, milyen vagyok. Valszeg ha ilyen lennék, megse fogalmaznék ilyen dolgokat hanem kapnék az egyéjszakásokon(amikbe bele se megyek) azért ha leírnék pàr szakmai dolgot, vagy bármit magamról konkrétan, nem írnád ezt
2023. jún. 10. 19:48
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Mert nincsenek nagy igényeik, csak legyen valaki mellettük. Ha valakinek vannak igényei és válogat, az nem talál 2 perc alatt párt.
2023. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudsz ezért mit tenni... próbálkozz tovább.
2023. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
44%

igen, ennyiből is meg lehet itélni milyen vagy. Hiszen te magad adod a muníciót.


Mindenképpen meséld el a szakmai mennybemeneteled, az csodálatos lesz. De azért ha fesz ilyenekbe botlasz akkor nem csak 'mások' a hibásak, veled is lesz valami probléma.

2023. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
13%
Tettél valaki más párkapcsolata ellen valaha valamit?
2023. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Soha:D nem kezdtem soha olyannal akinek van valakije. de itt nem ez a lényeg hanem másoknak miért megy ilyen könnyen mást találni
2023. jún. 10. 20:01
 10/28 anonim ***** válasza:
33%

#7-essel értek egyet.


Ha ez már nem az első hanem 3-4-5. ember akkor veled is lehet probléma.


persze saját magunkról sosem feltételeznénk azt, hogy mi is hibásak lehetünk..

2023. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!