Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ha randira úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha randira úgy jönne a pasi hogy a csizmája össze lenne tekerve celluxsszal és azt mondaná hogy azért van ez mert tönkrement a cipzár?

Figyelt kérdés
jan. 7. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám èrtékelni hogy ezzel akarna figyelmet.
jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha konkrétan a randira jövet szakadt el, akkor nevetnék rajta, oszt' ennyi. Ha viszont annyira csóró vagy igénytelen, hogy celluxszal ragaszott cipőben jár, akkor nem egymást keressük.
jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hans Pötterman ***** válasza:
42%
Én mentem randira csajért úgy hogy a kocsi tetőkárpitja le volt szakadva ,vezetékek lógtak, nem zavarta 😅
jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Visszafordulnék. Azért ne legyen már valaki olyan igénytelen. Ha nincs pénze csizmára az probléma, ha meg direkt csinálja még nagyobb.
jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Milyen paraszt ferfi megy csizmaban randira? Az eleve munkara valo nem utcara.. az ilyen parasztal le sem allnak a nok alapbol.
jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azért eléggé hihetetlen, hogy pont a randira jövet szakadt el a csizmája. Én hasonló helyzetben visszafordulnek és attennem a randit másik időpontra, vagy kérnék egy kis időt, hogy hazamenjek és cipőt csereljek

Egyéb tekintetben rendben volt az öltözéke? Mit mondott, miért van ilyen cipőben?

jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
3 ne is mond nekem egyszer az inditokukcs ment tönkre d kabeltt összedrotozva majd érintve insitosttam be és szikrazott is de a lány csak nevetett..
jan. 7. 10:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ezt hogy tálalja. Ha útközben szakadt el, és megmcguyverkedte, na bumm. Ha több hónapja ebben a csizmában jár, és annyi igény nincs benne, hogy megjavíttassa / vegyen egy új lábbelit, az nekem nem opció párkapcsolatra (én sem a telepi kisszutykos vagyok szakadt harisnyában, lenőtt hajfestéssel).
jan. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"én sem a telepi kisszutykos vagyok szakadt harisnyában, lenőtt hajfestéssel"


Ugy is beles vernek pedig.

jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy érted beléd?
jan. 8. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!