Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnál ha ilyennel jönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha ilyennel jönne randira a pasi?

Figyelt kérdés
[link]
jan. 10. 16:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Röhögnek egy jót.
jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Két település között 90. Engem megelőznek, ha 90-nel megyek.
jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az OBI parkolójaban rendszeresen áll egy ilyen, gondolom valamelyik eladóé. Nagyjából erre jó, városon belül. Legalább nem ázol meg rajta, mint a robogón.

Szerintem cukin néz ki, de nem vennék.

jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Láttam egy riportot, ahol megkérdeztek csajokat erről, csak ott Mini Cooper volt a kocsi. 10-ből 8 offolta a pasit, a másik 2 meg azt mondta, hogy gyanakodna, hogy a nejétől vette kölcsön.


(Egyik ügyfelemnek pont Mini Copper kabrió van, olyan 60+ -os pasiként. Meg mellette egy AMG Mercedes, és egy 30 alig éves élettársa.)

jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Mini azért más kategória, szerelemautó. Ismerősnek van, jár találkozókra is.
jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Van ennek 60-nal menő verziója is
jan. 10. 16:57
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nem szoktam parkolóban randizni.
jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond ezzel, hogy nagyvárosban minek, ott van TAXI, meg jó tömegközlekedés. Vidékre meg gyenge. Ezt a Balatoni nyaralásra tudnám elképzelni, ott bérelni/ott tartani a nyaralóban, és boltba járni vele, meg a partra. Bár... ha erre van 3,5M..., akkor inkább egy kis Suzuki, és az meg autópályára is jó. Szóval mi értelme ennek???
jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
72%
Azt, hogy utána üljünk át az én autómba és nézzük meg, ki fél jobban, ha a másik vezet. Mert ez a mozgó esernyő nagyon para. Én ehhez túl öreg és konzervatív vagyok.
jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Elég rá a motorjogsi, az az értelme.
jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!