Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Igazi herceg vagy, és valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Igazi herceg vagy, és valakinek az is leszel, ha nem is nekem" "Te nem egyszerűen jó pasi vagy, hanem szuper pasi" és hasonlók. - Amikor ilyen szövegeket kap valaki, az arról szól, hogy tényleg ilyennek látják, vagy egy lúzer, akit szánnak?

Figyelt kérdés
(komoly szándékú ismerkedés során, nem egyéjszakás műfajban)

2021. ápr. 22. 22:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő lehet, ha valakinek bókolni akarnak a lányok, akár jó vagy rossz értelemből, mindkettő lehetséges.
2021. ápr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

#meleg

pasikról van inkább szó

2021. ápr. 22. 23:12
 3/23 A kérdező kommentje:

oda is tettem ki, csak átsorolták ide


szóval, ha már itt van, inkább arra lennék kíváncsi férfiak mikor mondanak hasonlókat, akár heterók, és nőknek, akár melegek, és férfiaknak.

2021. ápr. 22. 23:14
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha mind a kettőt egy srác mondta akkor mondanám az első egy bók ahol picit arra utal hogy esélye sincs nálad (én megtippelném hogy bejössz neki nagyon csak alacsony az önbizalma)
2021. ápr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem, ezt két különböző ember mondta, és több éves különbséggel.

És nem, első esetében ő rostált ki egy szempont alapján, ami neki kevés lett volna.

Másodikat egy ismerkedés elején kaptam.

2021. ápr. 23. 00:43
 6/23 A kérdező kommentje:
Amúgy külsőre egyáltalán nem vagyok még átlagos sem, belsőre vagyok eléggé más, mint a legtöbb meleg a társkeresőn
2021. ápr. 23. 00:48
 7/23 A kérdező kommentje:
és nem vagyok egyáltalán nagyképű, vagy beképzelt, bár válogatósnak válogatós vagyok, de inkább belső és életvitel alapján, nem külsőre
2021. ápr. 23. 00:50
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Miben vagy más belül mint a legtöbb meleg társkeresőn?
2021. ápr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

kb. mindenben :)

azt az egyet leszámítva, hogy a férfiakhoz vonzódom, semmiben nem vagyok olyan, mint egy sztereotip meleg, inkább olyan, mint egy hetero a komolyabbik fajtából

2021. ápr. 23. 01:27
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehát olyan nincs hogy mindenben, mert az ott fent lévő pasik is sokfélék és változatosak, nagy eltérések vannak közöttük.
2021. ápr. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!