Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ezt mire véljem?(főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt mire véljem?(főleg férfiak)

Figyelt kérdés

Sziasztok, kíváncsi vagyok, hogy ti hogy látjátok a helyzetet, főleg a férfiak véleménye érdekelne.

Van egy férfi, akit közös baráton keresztül ismertem meg kb 1,5 éve. Nem találkoztunk túl gyakran, de amikor igen, jókat tudtunk beszélgetni de semmi extra.

Nekem volt ekkortájt egy kapcsolatom, így lehrt ezért nem tulajdonítottam neki különösebb figyelmet.

Na, de a lényeg a lényeg, hogy azóta a közös barátunkon keresztül megtudtam, hogy randira akart volna hívni, de a barátnőm világosította fel, hogy van párom.(ez kb 6 hónapja volt). Szóval valamennyire bejöttem neki.

Azóta kisebb-nagyobb megszakításokkal chatelünk és amúgy nagyon sok közös témánk van de most elhívott találkozni.


Ezzel az a baj, hogy tudtommal ez idő alatt összejött egy lánnyal, de nem tudom, hogy még együtt vannak-e. A barátnőmnél nem akarok rákérdezni mert jóban van a srác (jelenlegi??) barátnőjével és ez így elég kínos lenne.


Szóval: Férfiak, ti mit gondoltok? Már szingli lehet és azért hív el vagy hülyére vagyok véve és 2 vasat tartana a tűzben, vagy úgy mégis mi lenne a szándék, mert nem tudok ezekből olvasni.

Egyáltalán férfiak hívnak el csak úgy nőket, hogy semmit nem akarnak, csak beszélgetni és egy "estét jó társaságban tölteni"?(őt idézem).


20/L



jan. 11. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg kellene tudni, hogy van-e párja a barátnődtől, vagy bárkitől akár tőle és csak aztán gondolkodni azon, hogy vajon mit is szeretne tőled. Ha nem kérdezel rá, hogy van-e párja magaddal cseszel ki. Normális kérdés, te meg nem mered megkérdezni???

Az még kínosabb lenne hogyha szerető lennél csak egyetlenegy alkalomra is!!!

jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezelőtt még tepertem nőért mostmár nem én már nem próbálkoznék veled.
jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-essel érték egyet. Nem ismered, nem tudod mi van. Ki kéne deríteni, hogy van-e valakije, mert csúnyán pofára ehetsz.
jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Á.Zoli ***** válasza:

Ha gondolod, menj el a találkára, de légy figyelmes és ott kiderülhet minden. Ha tényleg van párja, akkor se hibáztál, mert te nem tudtál róla. A randit végén elköszöntök és nem lesz több egy beszélgetésnél


Akár rákérdezéssel is pontot tehetsz mindenre, hisz ismerkedi mennétek...

jan. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
Jaj, ne legyünk már ennyire nyársat nyeltek! Mi van, ha együtt van valakivel? Akit el lehet venni a párjától, azt el is KELL, mert mindenki úgy jár a legjobban.
jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5- csak nem mindenkit lehet, és ha a kérdező bepróbálkozik úgy, hogy a másik egyáltalán nem nyitott az ismerkedésre, akkor eléggé pofára fog esni.
jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!