Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak,nektek ez hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,nektek ez hátrány lenne ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Nincs már szinte egyáltalán családom.Nagymamámon kívül csak távolabbi rokonok vannak,akikkel mondhatni semmilyen kapcsolatom nincs.

Eddig ismerkedéskor csomószor éreztem,hogy a férfi hátránynak véli,mert nem tudja tulajdonképpen "milyen családból" jövök.Ha egyszer lenne esküvőm,lehet,hogy nem is lenne egyáltalán vendégem,max 5 ember.Ez valóban hátrány,ha valamelyik fél mondhatni nem "minta" családból jön,ahol anya-apa x éve házasok,meg nincs tele rokonokkal,kiterjedt baráti körrel,családtagokkal?



jan. 14. 22:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Aki ilyenen problémázik, annyit is ér.Mit tehetsz a családodról?

Én nőként egyébként kifejezetten azt szeretem, ha a férfinek nem nagyon van családja.Nincs probléma anyósékkal.😉

jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne probléma. Nekem sincs már nagyon családom.
jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Ez kérdés egyáltalán? Semennyire. Jobb, mintha a páromnak egy rosszindulatú, manipulatív családja lenne.
jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem, engem ez egyáltalán nem aggasztana. Egyedülálló férfi vagyok, és már ideje lenne megállapodnom. Ha gondolod, írj bátran
jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Sokan örülnek, köztük én is, ha kevés a kötelék. Nem rossz indulatból, de valljuk meg őszintén, kevés ember, kevés probléma. Páromnak már nem élnek a szülei, nekem is csak anyukám. Jó így ilyen kevesen. Aki meg ez alapján ítél meg téged, hogy milyen a családod, meg mekkora a rokonság, az olyan emberre ne is pazarold az idődet, mert nem érdemli meg. Találhatsz normális embert is normális értékrenddel.
jan. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Sose éreztem hátrányát annak hogy apám nem ismerték (anyámmal együtt vannak) csak anyám pl. Lányom apjával 5 éve voltam együtt, terhes lettem akk találkoztak először.

N 31

jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Maximum valami torzsi beduint zavarhat.
jan. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

ez nem probléma nem ez alapján döntünk hogy akarunk e egy adott nővel lenni vagy nem.


nyugi semmi baj veled.

jan. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén még örülnék is neki, nem szeretem a kellemetlen kényszer smúzolást.
jan. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senkit nem zavarna.


Nekem például csak anyám van mint családtag és rokon.


Se nagyszülő se unokatestvér, se testvér se senki. Valahol távolba él 1-2 rokon de velük soha nem találkoztunk még :)

jan. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!