Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Állatbarát nő nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Állatbarát nő nálatok előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ott szerepel a #állatbarát, állattal közös profilképe van stb.

2023. máj. 28. 09:55
A kérdező szavazást indított:
Előny, én is szeretem az állatokat
Hidegen hagy, nem érdekel a téma
Hátrány, nem vagyok oda értük
Kizáró ok, nem akarok állatimádó nőt
27 szavazat
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
76%
Nálam határozott előny, 3 macskám van.
2023. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Részemről előny, de azért vannak határok. Például az állatnak legyen saját helye ahol alszik, az ágyban én nyugodtan szeretek pihenni. 33/F
2023. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj, ha ezt csaj kiírja, az áltaban már a beteg szintet jelenti. Hogy smárol a kutyával meg azzal alszik, beteg..
2023. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Szeretem az állatokat, így mindenképp előny.
2023. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Határozottan előny. Meg lehet ismerkedni vele társkeresőn kívül is? Esetleg épp itt? ;)
2023. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Fura, hogy itt mindenki szerint előny, én meg folyton olyan pasikkal akadok össze Tinderen, annak ellenére, hogy ki van téve a kutyámról is kép, akik nem szeretik a benti kutyát. És képesek ezt akár 1-2 hónap randizgatás után beközölni, mikor direkt elmondom az elején, hogy nekem ez fontos szempont. Csomó időt pocsékoltam már ilyen pasikra, nem értem, hol vannak azok, akik szeretik őket :D
2023. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
#6 Szeretni az állatokat és házban tartani, beengedni az ágyba, nyalatni vele a szádat, fejed stb nem ugyan az..
2023. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem az állatokat van is kutyám,de....

Van egy határ,nálam a kutya nem alhat az ágyamba,van neki külön kijelölt helye.

Kutya folyamatos puszilkodása nálam sok.


Illetve,ha a kutyával úgy bánunk,mintha egy kisgyerek lenne,nem a kutya az egy kutya,kutyának kell elfogadni,nem a gyerekünk.


Volt egy barátnőm( rövid ideig) a kutyának születésnapjára tortát sütött és születésnapi bulit tartott a kutyának.

(meg is mondtam neki,hogy te nem vagy normális)


Igazából az a barátnőm a fizetése 60-70%-át a kutyára költötte.


Na, ez nem állatbarát az ilyen ez kutyab#zi

Nekem ez már sok.

2023. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

#7

Én nem puszilkodok a kutyával és nem az ágyamon alszik. Rengeteg embernek van benti állata, akiknek párja is van, ezért nem értem, én miért találok nehezen olyat, akit ez nem zavar. Csomó párt ismerek, akiknek van benti macskája, kutyája, nyuszija.

2023. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Azt jelöltem, hogy előny. De mivel nekem van 2 macskàm, ezèrt egy kutyás nő automatikusan offos számomra. Miért? Mert egy esetleges összeköltözésnél mindenféle komplikációkat, nehézségeket szülne.


Ha meg egy nő kiírja, hogy nem szereti a macskákat (ilyet is láttam), az szintèn offos nálam. Ez van.

2023. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!